Napisz mowe obroncza antygony

Pobierz

Która z nas tu zgromadzonych nie pochowała by swego najukochańszego brata?. Wiadomo też,że to boskie są ważniejsze,a ludzkie nie mogą kolidować z boskimi.. Moja klientka została niesłusznie skazana.. Chciała pochować swojego brata nie zważając na to, jakim człowiekiem był za życia.. Oprócz: Napisz mowe obronna kreona.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: psalm 138 interpretacja kogo symbolizuje kain Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Wiedziała o tym, jaka czeka ją kara.. W swym dzisiejszym wystąpieniu chciałam zająć stanowisko obrońcy Antygony.. Proszę o sprawiedliwy wyrok ponieważ tylko taki wyrok może zapaść na tej sali.. Przed momentem obrońca Antygony wystąpił ze swoją mową obrończą, którą wygłosił bardzo barwnie i wzruszająco.W swym dzisiejszym wystąpieniu chciałam zająć stanowisko obrońcy Antygony.. W moim wystąpieniu chciałbym udowodnić WYSOKI SĄDZIE ,że moja klientka została niesłusznie skazana.Mowa obronna Antygony.. Przemówienie w obronie Antygony.. Obrona Antygony .Mowa obrończa Antygony.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Napisz mowe obroncza pana boga na zarzuty bajdaly.. W starożytnej Grecji istniały dwa prawa: boskie i ludzkie.Antygona była osobą bardzo wierzącą.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie..

Oprócz: Napisz mowe obroncza pana boga na zażuty bajdały.

Głównym oskarżonym powinna być Antygona, która złamała prawo.. Zebraliśmy się tu dzisiaj wszyscy, by wspólnie osądzić, czy zasiadająca na ławie oskarżonych Antygona, postapiła słusznie, grzebiąc zwłoki brata, Polinejkesa.. Jako obrończyni oskarżonej, będę się starała Was przekonać do sprawiedliwego wyroku wobec mojej klientki.Jun 30, 2021Drogi Wysoki Sądzie i szanowni zgromadzeni!. daje max za najlepsze.Przydatność 85% Racje Antygony i racje Kreona.. Filmy.. Stoję tu przed Wami, albowiem zmusza mnie do tego jawna niesprawiedliwość wymierzona przeciwko kobiecie, przeciwko córce Edypa, broniącej honoru poległego brata oraz własnych zasad i idei.. Szkoła - zapytaj eksperta (1206) Szkoła - zapytaj eksperta (1206) Wszystkie (1206) Język angielski (747) Język polski (226) Matematyka .Napisz mowę obrońcy Antygony .. Wysoki Sądzie i wszyscy inni tutaj zebrani!. O wydarzeniach ostatnich dni.napisz mowĘ obroŃczĄ jednej z postaci przedstawionej w dziadach cz ii.. W moim wystąpieniu chciałbym udowodnić WYSOKI SĄDZIE ,że moja klientka została.. poleca 85 % Język polski Obrona Antygony - przemówienie.. Drodzy mieszkańcy Teb!. A więc sprawy religijne stawiała ponad prawem… Czytaj dalej →Szanowna Rado Starców Tebańskich, królu Kreonie, ludu Teb - zebraliśmy się tutaj, aby sądzić o winie Antygony, oskarżonej o sprzeciwienie się rozkazom króla Kreona..

Oprócz: Napisz mowe obroncza pana boga na zarzuty bajdaly.

Wysoki Sądzie, Ławo Przysięgłych.. Wysoki Sądzie, Ławo Przysięgłych.. Moja klientka została niesłusznie skazana.. Moja klientka została niesłusznie skazana.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Kreon, jest władcą sprawiedliwym i szanującym swoich obywateli.. Pytania .. W moim wystąpieniu chciałbym udowodnić WYSOKI SĄDZIE ,że moja klientka została.. poleca 85 % Język polski Antygona Obrona i Opracownaie Drodzy przyjaciele!Mowa obronna Antygony.. Antygona była osobą bardzo wierzącą, dlatego uważała, ze prawo nadane przez ziemskiego króla jest sprzeczne z prawem boskim .Znasz odpowiedź na pytanie: Jak sie pisze mowe obrończą lub oskarżającą?. Kreon nie ukrywał tego, że skarze na śmierć każdego, kto podważy to prawo.Język Polski Przedstaw mowę obrończą Kreona ("Antygona" Sofoklesa) Chciałabym zaprezentować argumenty obronne mojego klienta - Kreona, który jako władca Teb był zmuszony do podjęcia bardzo trudnych wyborów..

Oprócz: Napisz mowe obroncza dla pana boga na zarzuty bajdaly.

Zebraliśmy się tu dzisiaj, by osądzić, czy ta oto kobieta siedząca na ławie oskarżonych zasłużyła na tak surową karę jak śmieć.. Treść.. Chciała pochować swojego brata nie zważając na to, jakim człowiekiem był za życia.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Zanim jednak Szanowna Rada uda się na naradę, pozwolę sobie podsumować to, do czego doszliśmy podczas… Czytaj dalej →Mowa obrończa Antygony Zebraliśmy się na tej sali aby osądzić czy Antygona której postawiono zarzut sprzeciwienia się woli króla postąpiła słusznie grzebiąc swego brata Polinejkesa.. Mowa obronna Antygony, Mowa w obronie Antygony, Napisz mowę obrońcy Antygony, napisz mowę obrończą Antygony, Napisz mowę obronną Antygony, przygotuj mowę obrończą Antygony, .Wysoki Sądzie, Ławo Przysięgłych.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. zastanÓw siĘ w jaki sposÓb udowodnic jej niewinnoŚĆ, wytlumacz jej postĘpowinie.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Napisz mowe obronna kreona..

Oprócz: Napisz mowe obroncza o ulaskawienie zbyszka krzyzacy.

niezapominij o bezpoŚrednich zwrotach do adresata, dzialaniach na emocje, odwolaniu sie do autorutetu, pytaniu retorycznym, niepodwaŻalnych argymentach.. Kliknij i odpowiedz.. Jako obrończyni oskarżonej, będę się starała Was przekonać do sprawiedliwego wyroku wobec mojej klientki.Jako obrońca Antygony wnoszę o uniewinnienie mojej klientki.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Napisz mowe obroncza o ulaskawienie zbyszka krzyzacy.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Czy liczyłoby się dla zrozpaczonej kobiety to czy zostanie .Wysoki Sądzie i szanowni zgromadzeni!W swym dzisiejszym wystąpieniu chciałam zająć stanowisko obrońcy Antygony.. Na ziemi,jak każdy wie,są dwa prawa:boskie i ludzkie.. Zebraliśmy się na tej sali aby osądzić czy Antygona której postawiono zarzut sprzeciwienia się woli króla postąpiła słusznie grzebiąc swego brata Polinejkesa.. Zebraliśmy się tu dzisiaj wszyscy, by wspólnie osądzić, czy zasiadająca na ławie oskarżonych Antygona, postapiła słusznie, grzebiąc zwłoki brata, Polinejkesa.. Mowa obrończa Antygony.. Antygona była osobą bardzo wierzącą, dlatego uważała, ze prawo nadane przez ziemskiego króla jest sprzeczne z prawem boskim, które .Przedstaw mowę obrończą Kreona ("Antygona" Sofoklesa) ściągaj 0 60% 68 głosów Chciałabym zaprezentować argumenty obronne mojego klienta - Kreona, który jako władca Teb był zmuszony do podjęcia bardzo trudnych wyborów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt