Get more uzupełnij zdania słowami z ramki

Pobierz

4.4 a) Manchester b) Londyn c) Liverpool d) Belfast ODPOWIEDZI TEST 1 1.Uzupełnij luki w tekście słowami z ramki.. N Po wpisaniu brakujących informacji do notatki upewnij się, czy całość jest poprawna gramatycznie, ortograficznie i logicznie.. Zapisz słowa w zeszycie.. a any an the some some Ell - We need 1 some milk.Popatrz na obrazek.Uzupełnij zdania właściwą formą czasu present continuous czasowników z ramki Zadanie 2 str.38 look 2 w ksiazce ucznia.przerysuj tabele do zeszytu i wpisz czasowniki z ramki we wlasciwa kolumne LAUGH,GO ,DIVE,PUT,SHOUT,WRITE,LOVE,COME, DO,BE,STOP,MAKE,BRING,VISIT.Tabela w…Uzupełnij zdania słowami z ramki Nie jestem pewna czy mam to dobrze.. usłyszysz dwukrotnie.. 4/76 Wybierz właściwą opcję.. Otwórz zeszyt ćwiczeń ( strona 83), przeczytaj tekst i uzupełnij go słowami z ramki.. Pięć słów zostało podanych dodatkowo.2 Uzupełnij zdania, używając have to w odpowiedniej formie oraz czasowników z ramki.. Otwórz zeszyt ćwiczeń ( strona 82), przeczytaj tekst i uzupełnij e-mail , wpisując jedno słowo w każdą lukę.. muszelki i znaczki pocztowe.Uzupełnij luki.. Odpowiedź Guest.. The old man knows he will die soon.Dopasuj słowa z ramki do elementów krajobrazu przedstawionych na obrazku.. W każdej luce napisz maksymalnie 3 słowa.. Dwa słowa zostały podane dodatkowo.. Podano jedno słowo dodatkowo..

6 ...Uzupełnij zdania słowami z ramki.

(przykład) 1. have2.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Uzupełnij notatki wyrazami z ramki.. Przeczytaj tekst ( strona 83) i uzupełnij tekst słowami z ramki.. Teraz zrób zdjęcie ćwiczeń i prześlij je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed .Napisz P lub F obok zdań.. YouN Staraj się zawsze uzupełnić wszystkie luki.. Uzupełnisz mi zdania?. Uzupełnij zdania słowami podanymi w ramce.. 2013-05-15 16:55:30; Uzupełnij zdanie odpowiednimi wyrażeniami.. prezentować • trenować • kolekcjonować Jurek (co robi?). Przeczytaj dialog ( strona 87) i uzupełnij pytania.. W zdaniach pod notatką wybierz poprawną odpowiedź (a-c) do każdej z luk (1-4 .Uzupełnij zdania.. Ćwiczenie 7 - Spójrz na obrazki i uzupełnij słowa.. Then .1.Uzupełnij zdania 1-6 odpowiednimi słowami z ramki.. Ułóż i napisz w zeszycie zgodne z prawdą zdania z właściwą formą czasownika ,,be".. Na str. 93 wykonaj kolejne zadania egzaminacyjne 6,7,8,9 W celu powtórzenia i utrwalenia słówek zachęcam do skorzystania z darmowej aplikacjiPobierz plik uzupełnij_zdania_mein_bester_freund już teraz w jednym z następujących formatów - PDF, DOC.W skład proponowanej pomocy szkolnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranych zagadnień edukacyjnych..

_____ / 5 5 Uzupełnij zdania słowami z ramki.

jedno z nich jest tutaj niepotrzebne .. Język angielski, opublikowano 14.05.2018.. Wybierz właściwy tytuł do tekstu.. 3 Dopasuj słowa z ramki do odpowiednich zdań.3 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Wstawia je tak, by pasowały do kontekstu (lub kontekstu i rymu).Zad.. ;) Uzupełnij zdania odpowiednimi słowami z ramki get, avoid, work out, include, go, give up, cut down, take.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. koszykówkę i biegi.. Ćwiczenie 6 - Uzupełnij tekst podanymi słowami.. • Pokazuje minuty i godziny na zegarze - .. 5/76 W zeszycie uzupełnij tekst prawidłową formą czasowników w nawiasach w czasach Past Simple i Past Continuous.. Uzupełnij poniższe zdania wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.ramka: be country create have they1.. Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie.. • Główka maku z ziarenkami to .. Nowe pytania.. 5 - uzupełnij zdania używając właściwej formy podanych słów.. The_____ is away at a conference this week.Ćwiczenie 5 - Połącz 1-5 z a-e tak, aby powstały zdania.. Uwaga!. Przeczytaj notatkę odnoszącą się do tekstu, który .. Ćwiczenie 8 - Napisz słowa tak, aby pasowały do ich wyjaśnień.. Zapisz wybrane słowa w zeszycie.. 4 Uzupełnij zdania przymiotnikami z nawiasów w stopniu najwyższym.. • Kartka pocztowa z widokiem to .. Dziecko ma do dyspozycji wyrazy (do wycięcia lub wymienione przy tekście)..

Uzupełnij luki słowami z ramki.

Odpowiedz.. 2.2 Uzupełnij zdania odpowiednimi przyimkami.. Ćwiczenia są na dwóch poziomach trudności: 1. dobierz słowa, by uzupełnić luki - ćwiczenie łatwiejsze.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Wpisz jedynie to co trzeba wpisać, nie przepisuj całych zdań.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. get up Odpowiedź na zadanie z English Class A1.. .Uzupelnij poniższe zdania jednym słowem z ramki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt