Trudny test z chłopców z placu broni

Pobierz

#lektury #dladzieci #ksiazki.Jaki stopień miał Nemeczek wśród chłopców z Placu Broni?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Jak miał na imię Boka?. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Chłopców z Placu Broni.. niebieskim i czarnym.. a) Przeziębienie b) Grypę c) nie zachorował 10) Co powstało po zburzeniu Placu Broni?. Jak miał na imię Nemeczek?. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. super quiz :3Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniTest: "Einstand" było formą: a) bicia najsłabszego b) kradzieży pieniędzy c) gry w kulki d) znęcania się nad młodszymi .. Najbardziej elegancki wśród chłopców z Placu Broni był: a) Czele b) Barabasz c) Boka d) Czonakosz Rozwiązanie - Plan wojenny obrony Placu Broni przygotował: a) Gereb b) Boka c) Nemeczek d) Weiss .Chłopcy z Placu Broni.. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Jak funkcjˇ peBniB Nemeczek na Placu Broni ?. Przewiń.. żółtym i czerwonym.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..

Który z kolegów zdradził chłopców z Placu Broni?

a) Zielono- żółte b) Biało- czerwone c) Czerwono- białe 9) Na co zachorował Nemeczek?. c) nie mieli miejsca do gry w palanta 9.. Przedstawia świat, w którym ważne były przyjaźń, honor, odwaga, a także wierność zasadom.. b) Gereb.Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury na poziomie trudnym.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Osoby rozwiązujące ten quiz osiągają średni wynik 83%.. Test ze znajomości lektury szkolnej Ferenca Molnara pod tytułem "Chłopcy z Placu Broni".. "Chłopcy z Placu Broni" to powieść zaliczana do klasyki literatury dziecięcej i młodzieżowej, a także lektura szkolna.. Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.a) Pieniędzmi b) Cygarami c) Czekoladą 8) Jakie kolory flagi mieli Chłopcy Z Placu Broni?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test.1) Do drużyny Boki należą: a) Czele, Wendauer b) Rychter, Czele c) Nemeczek, Sebenicz 2) Pies z Placu Broni to: a) Herkules b) Hektor c) Chuligan 3) Kto przypiął kartkę z napisem TU BYLI CHŁOPCY Z PLACU BRONI ?. Brakuje odpowiedzi.. "Chłopcy z Placu Broni" - kartkówka z treści DRAFT.. Jaką rangę miał mały Nemeczek w szeregach swojej drużyny?. Odpowiedz na wszystkie pytania..

Kto został wybrany na przewodniczącego chłopców z Placu Broni?

Część 1. czerwonym i zielonym.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Wszystko na to wskazuje, ponieważ odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie lub większość pytań!. Chłopcy z Placu Broni - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury Chłopcy z Placu Broni.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?. a) sklep b) dom c) Nie zburzono Placu.ChBopcy z Placu Broni Test ze znajomo[ci lektury "ChBopcy z Placu Broni" Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Chłopcy z Placu Broni - test - Quiz.. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni.. c) był szeregowcem 6. a) Boka b) Nemeczek c) Weiss 4) Co sprzedawał na straganie przed szkołą Włoch ?Test będzie łatwy , ale i także trudny .. "Chłopcy z Placu Broni" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (klucz), plik: -chlopcy-z-placu-broni-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-klucz.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!. Do czego Gereb próbował namówić dozorcę Słowaka?. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę..

2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.

Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o Erneście Nemeczku i jego szkolnych kolegach.. Do której grupy należą bracia Pastorowie?. Rozwiąż test!1) Do drużyny Boki należą: a) Czele,Wendauer b) Rychter,Czele c) Nemeczek,Sebenicz 2) Pies z placu broni to: a) Herkules b) Hektor c) Chuligan 3) Kto przypiął kartkę z napisem TU BYLI CHłOPCY Z PLACU BRONI: a) Boka b) Nemeczek c) Weiss 4) Co sprzedawał na straganie przed szkołą Włoch: a) napoje b) słodycze c) kanapki 5) Kto zdraził chłopców z placu Broni a) Gereb b) Kende c .Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI".. A - PorucznikaOpis testu.. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. katarzyna_sorichta_27927.. 12 Super!Quiz: Chłopcy z Placu Broni - test znajomości lektury.. Przy jakiej ulicy znajdował się Plac Broni?. tak <3 ostatnio przeczytałam to w 2 godziny, bo mnie wciągnęło, mimo, że nienawidzę lektur szkolnych.. Opowieść z odległych czasów wciąż wciąga młodych czytelników i wzrusza.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.Chłopcy z Placu Broni - - Test.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

Rozwiąż test!W jakich kolorach była flaga chłopców z Placu Broni?

Powiem tyle : Miłej zabawy !. b) Czerwonych Koszul 8.. Kogo chłopcy z Placu Broni .Czyżby "Chłopcy z Placu Broni" byli Twoją ulubioną lekturą?. Jaki kolor miała chorągiew w fortecy na Placu Broni?. czy im sie to udało zgadnij sam:) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera 0%Witaj na stronie Quizz.pl.. Test składa się z 12 pytań.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Chłopcy z Placu Broni -test znajomości lektury.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Kto byB przywódc Czerwonych koszul ?. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. A - Janosz Boka B - Feri Acz C - mBodszy Pastor 3.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna National Geographic Learning .Edit.. W jakim miesiącu zaczyna się akcja w książce?. merken in "Meine Apps" Chłopcy z Placu Broni -test znajomości lektury 50 (from 10 to 50) based on 1 ratings.Kto zdradził Chłopców z Placu Broni.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt