Głupie pytania głupsze odpowiedzi

Pobierz

Strona z humorem i kawałami - tutaj znajdziesz coś dla siebie.Są głupie pytania czy głupie odpowiedzi?. Skomentuj.. - Bo ma wiele zon i ani jednej tesciowej.. Dlaczego chcesz rozwiązać ten quiz ?. Zawiera nieodpowiednie treści?. napisałam zresztą też o tym post na blogu, bo już byłam mega wściekła.. - To decyzja właściciela, ma do tego prawo - powiedziała nam .Głupie pytanie,głupia odpowiedź.. strona 1Temat na forum tematycznym Hydepark - Portal społecznościowy Fotka!Dowcipy » Głupie pytania i odpowiedzi.. A wiecie jaki jest najlepszy srodek na lysienie?. 1jakiego koloru jest czerwony maluch 2kot ma 70cm ile warzy kilo karpia 3gdzie robią dzieci-do nocnika 4dlaczego św mikołaj jest taki wesoły-bo wie gdzie mieszkają wszystkie niegrzeczne dziewczynki 5czy jest coś co prowadzi się gorzej niż fiata 126_p -pijana kobietaczy jestem brzydka dziewczyna 13-sto letnia zapytala sie czy jest brzydka z twarzy i ze ma 165 wzrostu a nie pokazala swojego zdjeciaPlik pdf na koncie użytkownika ZULUS555 • folder Ciekawostki • Data dodania: 19 sty 2011głupie pytania to całe moje życie od kiedy zbliżyłam się do 30tki….. Ej, co wy tam robicie sami w pokoju?. Oczywiście - im człowiek jest starszy tym mniej jest zaskoczony, bo też na część pytań już zna odpowiedź i nie wszystkie pytania i odpowiedzi interesują każdego.7/11.. Luna2328 3 lata temu..

Głupie pytania i jeszcze głupsze odpowiedzi.

Ministerstwo Skarbu Państwa dokonało zmiany na tym stanowisku tydzień po ogłoszeniu ponownej próby prywatyzacji tej firmy Minister Wiesław Kaczmarek nie przedstawił uzasadnienia zmian.. Biznes i Finanse (34922) Biznes i Finanse (34922) Wszystkie (34922) Banki (7626) Bankowość Elektroniczna (84) E-biznes (3890) Ekonomia (1855) Fundusze .Głupie pytania - jeszcze głupsze odpowiedzi.. Na pewno znacie to uczucie, gdy jedna z Waszych pożal się Boże ciotek dopytuje o niewygodne dla Was rzeczy, albo kuzynka zastanawia się na głos, co z Wami .Zobacz 29 odpowiedzi na pytanie: Znacie jakieś głupie pytania?. Głupie odpowiedzi na jeszcze głupsze pytania dodany: 28.12.2014 autor: Paulina Wójtowicz Komentarze 0.. Dlaczego kogut pieje przez cale zycie?. strona 21Temat na forum tematycznym Hydepark - Portal społecznościowy Fotka!Głupie pytanie,głupia odpowiedź.. Czy można pływać w wodzie?Nie dość, że odpowiada na "głupie pytania", to jeszcze można w niej znaleźć sporo ciekawostek dotyczących tematu..

Odpowiedzi na głupie pytania.

Udostępnij.. 2016-08-16 23:23:33 Głupie pytania wymagają głupiej odpowiedzi ?. Bo czasem lepiej nie zdawać pytań.. Bo czasem lepiej nie zdawać pytań.. Czym się różni węgiel kamienny od kamienia węgielnego?. Tak to właśnie jest z przysłowiami, że się tworzyły jak komu pasowało, żeby się usprawiedliwić.. Skoro mam 30ci lat wszyscy dają sobie prawo do pytania o ciążę, bo jakimś czasie zaczełam odpowiadać pytaniem na pytanie: a Tobie jak się układa życie seksualne?Są głupie pytania.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Pszczoła czy mrówka?Głupie pytania i głupie odpowiedzi.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jesteś kogutem?. Strona 1 z 5 [ Posty: 98 ] Przejdź na stron .Głupie pytania - jeszcze głupsze odpowiedzi.. I choć osoby przeprowadzające rozmowy kwalifikacyjne tłumaczą, że pytać muszą, czasami można mieć wrażenie, że są mocno .. Natasha_Natt 5 lat temu.. - Jest to nauka, ktora pomaga choremu znalezc sie na tamtym swiecie.. Przeczytaj również.. Oto pierwszy wpis z takowymi , zazwyczaj opierają się one na lekko irracjonalnym humorze i często bawią odpowiedzią.Zobacz 8 odpowiedzi na pytanie: Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi?. Posted by ZAPOWIEDZ 14 grudnia 2020 14 .. pierniczki, rodzina, jedzonko i… one - głupie pytania..

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

Sortuj wg: Ocen Wyświetleń Daty .. 2012-04-04 21:39:37 Lubicie zadawać głupie (śmieszne) pytania i odpowiedzi ?. Co to jest medycyna?. Czy jak stanę na torach i chwycę się trakcji to pojadę jak tramwaj?. Okazuje się jednak, że udzielenie odpowiedzi na "głupie pytania" nastręcza trudności nie tylko "każdemu głupiemu", ale nawet .. *Podobno nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.. Czym się różni gołąb od zwłaszczy?Głupie pytanie i jeszcze głupsze odpowiedzi.. - Dlaczego Święty Mikołaj nie ma dzieci?- Bo spuszcza się przez komin.. / 17.02.2010 14:52 - Jak nazywa się emeryt pod prysznicem?. Koło czego ratunkowe stoi?. - Proszę zadawać pytania.. - Wapno gaszone.. - Co jest pracowitsze?. strona 34Temat na forum tematycznym Hydepark - Portal społecznościowy Fotka!Głupie pytanie,głupia odpowiedź.. Skąd wiesz że jestem dziewczyną?. Wiktor, czy to ty?. 88 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Szansa na ciążę po czterdziestce .. (najgłupsze pytanie, jakie można sobie wyobrazić) Gdzie się odbywa festiwal w Cannes?. Najlepszym przykładem jest to: Jak komuś zarzucą, że szybko je (w sensie, że tak łapczywie) to Ci powie "Jaki kto do jedzenia, taki do roboty" (czyli że jest pracowity) A jak mu powiedza, że się grzebie, to "Prawdziwi mędrcy przy misce .Śmieszne pytania i głupie odpowiedzi!.

2010-06-17 09:38:57Głupie pytania, głupie odpowiedzi.

Pytania .. - Tym samym co picie w Szczawnicy od szczania w piwnicy.. Głupie pytania i jeszcze głupsze odpowiedzi.. Na to jeden ze studentów: - Co się stanie jeśli stanę obiema nogami na szynach tram.. czytaj całość .. Więcej o Studentach.Znów zmiany we WSiP.. strona 19Temat na forum tematycznym Hydepark - Portal społecznościowy Fotka!Stawiający takie pytania naraża się na śmieszność.. Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Strona 2 z 5 [ Posty: 98 ] Przejdź na stron .Pytania kwalifikowane jako "głupie" mogą wynikać z bezmyślności, skutkującej dręczeniem rozmówców namolnością, niezrozumieniem swoich słów, itp. Mogą też wynikać z ciekawości świata - tak robią głównie dzieci, bo dorośli, którzy zachowali ciekawość świata, na ogół pytają sami siebie i sami szukają odpowiedzi.Głupie pytanie,głupia odpowiedź.. .Jesteś tutaj: Staraniowy.pl > Niepłodność - aspekt emocjonalny > Głupie odpowiedzi na jeszcze głupsze pytania ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt