Tekst na dobranoc dla przyjaciela

Pobierz

Wyślij kwiaty Życzenia na dobranoc Chociaż nie wiem o czym marzysz, chociaż nie wiem o czym śnisz, życzę Tobie prosto z serca, byś miał zawsze słodkie sny.Dobranoc!. Cytaty na dobranoc dla ukochanego lub ukochanej; Cytaty na dobranoc dla przyjaciela lub przyjaciółki; Pocieszające cytaty na dobranoc; Rymowanki na dobranocJakie fajne wysłać miłe słowa na dobranoc?. Mamy już dla Ciebie najlepsze .. Niech Cię spokojnym snem obdarują i chronią Ciebie od złego.dobranoc, już jesteś senna - i widzę Twój cień na ścianie, i noc jest taka wiosenna.". Dzięki pięknym wierszykom dla przyjaciela lub przyjaciółki wyrazisz swoją przyjaźń.. Śle Ci ciepło po kołderkę i senną iskierkę, od zakochanego też w śnie pogrążonego.Poniższa lista sentencji na dobranoc to wspierające, dodające otuchy złote myśli, które warto przeczytać nie tylko dla siebie, ale również przesłać bliskim.. Tego mówić nie muszę, bo mało kto ma tak wspaniałą duszę.. Położę się obok Ciebie.. Jeśli masz szczęście, może sprawię, że jutro się to spełni.. Tematyczna grafika i odpowiedni tekst na e-kartce, a pod własnymi superkartkami kartki na dobranoc z pewnością ucieszą każdego.. Dodaj wierszyk .. wierszyk, tekst życzeń na naszej stronie - skorzystaj z formularza poniżej i wyślij do nas!. Dobranoc Kochanie:) Kategoria: Dobranoc.. Przyjacielu otwieram przed Tobą dziś serce swe.Na dobranoc trzy słóweczka: ciepły kocyk, poduszeczka..

Wierszyki, smski na dobranoc.

i położy się między nami.. Śpij spokojnie kochanie.. Szkoła - zapytaj eksperta (1539) Szkoła - zapytaj eksperta (1539) Wszystkie (1539) Język angielski (815) Język polski (373) Matematyka (351) Biznes i Finanse (36505) .Wyniki wyszukiwania frazy: dobranoc dla kobiety.. W potrzebie pomożesz, w chorobie uleczysz i będę Cię szanować przyjacielu po wieki!. Opowiedz mi bajkę na dobranoc, którą zaczarujesz swoją magią i pozwolisz, aby ożyła.. Opowiedz mi bajkę na dobranoc, dzięki której czas się zatrzyma.. - Agnieszka DulnySłodkie wiadomości na dobranoc dla Niego 1.. Kończą mi sie pomysły co pisać w sms-ach a i nie piszcie tu wierszy.. *** Na dobranoc, na.pomyśl o kimś, kto dla Ciebie żyję i zawsze o tym pamięta, by złożyć Ci życzenia wspaniałej, dobrej nocy, która za chwilę nastać ma i byś pozostał w snu kolorowego mocy aż do białego dnia.. Drogi przyjacielu, jako twój jedyny well-wisher, chcę cię poinformować, że będziesz żałował, że jutro tak bardzo będziesz żałował grania w gry przez całą noc.. Strona 659 z 666.. Niech Cię aniołki mój Cudny pilnują, niech dbają o Ciebie całego.. Moje noce są dłuższe niż dni moje, ponieważ nie jestem przy tobie.. Zerknijcie na jasny księżyc i gwiazdy błyszczące, zobaczcie jakie one milczące.. Niech ci przyśni się misiaczek, który daje Ci buziaczek..

Chcę usłyszeć twoją fantazję na dobranoc.

Kocham Cię!. Jestem senny, lecz nie zasnę, a to sprawa dziwna.. Na dobranoc księżyc śmieje się do Ciebie, a świeci bardzo, bardzo wysoko w niebie.. Daj się namówić .. Na Dobranoc ; Życzenia na .Wierszyki i SMSy Na Dobranoc.. mój język Ci w usta wpadnie.Najpiękniejsze życzenia na dobranoc Dla przyjaciół Przyjaciele, życzę snu dobrego, gwiazdy dają blasku cudownego, a noc niech pachnie marzeniami i cieszy wspomnieniami.. 3.Aug 27, 2020Jesteś przyjacielem od serca.. Gwiazdy są piękne, bo świecą na niebie.. Hej, wspaniały.. Strona zawiera gotowe teksty i wierszyki na dobranoc.. Śpij - zamknij oczka - śnij, a ja będę Twym aniołem, Twą radością, smutkiem, żalem.. Na dobranoc trzy słóweczka: ciepły kocyk, poduszeczka.. Możemy żegnać się z powodu wyjazdu, rozstania ostatecznie śmierci.. Opowiedz mi bajkę na dobranoc, w której ja .Pożegnanie z bliską osobą może być pełne niewyrażonych emocji.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Pożegnać kogoś można tylko na chwilę lub na zawsze.. Zdrowia, uśmiechu, radości wielu… i może pomyślisz też o jakimś przyjacielu?. Ale warto - śnienie o tobie budzi mnie szerokim uśmiechem.. Niech Cię spokojnym snem obdarują i chronią Ciebie od złego.Te 60 seksownych tekstów na dobranoc z pewnością sprawi, że twój współmałżonek odeśle SMS-a jak najszybciej: 1. idź już spać, mały aniołku, bo nie wyśpisz się..

Chcę Ci szepnąć na dobranoc, że dziękuję ci za wszystko."

ja przylecę do Ciebie w środku nocy.. Gdy pierwsza zgaśnie a druga zabłyśnie, niech Cię aniołek ode mnie uściśnie.. Spis treści.. Przyjacielem jesteś wspaniałym, o czym wiesz!. Ocena użytkowników: / 498.. Być może będą pomocne przy wyrażaniu Twoich emocji w trudnym momencie rozstania.Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Teksty na Dobranoc :) Pytania .. · Przyjaźń · Rozstanie · .. Dla ciebie żyję ja.. Nie obchodzi mnie, jak ciemna jest noc, nigdy się nie boję, dopóki mnie pocałujesz.. Proszę, śpij!Piękne życzenia urodzinowe dla mamy - W dniu urodzin mamo moja; Wzruszające życzenia urodzinowe - Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają; Życzenia na urodzinki na 2 latka, 3 latka, 4 latka, 5 latek - Ile w ulu pszczół robotnic; Zabawne wierszyki na urodziny dla nastolatka, nastolatki - Życzenia dla Ciebiewspomnij tych, co kochają Ciebie.. Będę zawsze blisko Ciebie.. .Więc łatwo jest znaleźć taki, który Ci odpowiada.. - Konstanty Ildefons Gałczyński "Chcę Ci życzyć na dobranoc aby miękkość twej pościeli międzygwiezdny wiatr wymościł i księżyca blask wybielił.. · Przyjaźń · Rozstanie · .. Na Dobranoc dla misia buziaczki w pysia śpij sobie słodko moja maskotko kilka pieszczotek przesyła .Wierszyki na dobranoc, smsy na noc.. Poniżej znajdziesz kilka przykładowych tekstów pożegnania..

Strona zawiera gotowe teksty i wierszyki na dobranoc.

*** Wszystkiego najlepszego, Przyjaciółko Kochana, byś zawsze czuła się wspierana i szanowana, by każdy, kto się w Twoim życiu pojawił, że stanie się lepsze sprawił!. 28 października 2016 roku, godz. 2:00 1,3°C.. Ciepła kołderka, ciepła poduszeczka, zapraszam Cię do mego łóżeczka, przyjść nie możesz ja o tym wiem,Na dobranoc trzy słóweczka: ciepły kocyk, poduszeczka.. Zobacz inne kategorie .. Niech ci przyśni się misiaczek,5767 | Na dobranoc | Dodał: Wieszczuniu for Mart, 2008-06-17 21:49, punktów: 21.. Pomóż mi dziś wieczorem mieć brudne sny i opowiedz mi zdzirowatą historię na dobranoc 2.. Bogaty zbiór pomoże Ci w wyborze odpowiednich miłosnych wierszyków na dobranoc.. Chcę być z Tobą, gdy jest mi dobrze i kiedy mi źle.. Będę gwiazdką na Twym niebie.. Wyślij e-mail Facebook 38 TwitterPrzyjaciela mam co pociesza mnie, gdy o jego ramię oprę się.. I miłość ma jest piękna, piękna - bo dla ciebie!. Jesteś na dzień dobry, jesteś na dobranoc i za to Ci dziękuję, choć to pewnie zbyt mało!. Przyjacielu, chcę zostać z Tobą, przy Tobie chcę być i nie trzeba byś mówił coś wystarczy byś był!. ***pomyśl o kimś, kto dla Ciebie żyję i zawsze o tym pamięta, by złożyć Ci życzenia wspaniałej, dobrej nocy, która za chwilę nastać ma i byś pozostał w snu kolorowego mocy aż do białego dnia.. Bogaty zbiór pomoże Ci w wyborze odpowiednich miłosnych wierszyków na dobranoc.. Więc odpocznij sobie i śpij wcześnie!. Niech ci przyśni się misiaczek, który daje Ci buziaczek.. Tym misiaczkiem jestem ja, więc dobranoc pa pa.. Kocham Cię!. Okryję nas skrzydłami.. --Niech uśmiech na Twojej twarzy gości nieprzerwanie, niech świat godnie docenia każde Twoje staranie!. Dla ciebie płynie łza.YapanTown Myśl.. Nie ma lepszego sposobu na przyjemny i spokojny sen niż jedna ładna kartka przeczytana na krótko przed zaśnięciem.. Opowiedz mi bajkę na dobranoc, w której wspomnisz radosne przeżycia.. Mówić nie muszę.. Prosze użyjcie słów ''kocham Cię, Skarbie, Miśku, Kotku itd'' dam naaaajjj za najfajneisza propozycje ale to nie ma byc wierszyk.Wierszyki na dobranoc, smsy na noc.. Niech Cię aniołki mój Cudny pilnują, niech dbają o Ciebie całego.. Chcę wysłać coś miłego dla mojego ''chłopaka'' (to nie jest mój chłopak tylko my sie ''kochamy'').. Wierszyki, smski na dobranoc.. Kolego, dni są po to, by pracować, jeść i cieszyć się sobą, podczas gdy noce są specjalnie po to, by odpoczywać..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt