Napisz kartkę z pamiętnika wybranego bohatera literackiego

Pobierz

Proszę o szybką odpowiedź z góry dziękuję.Temat: Scharakteryzuj bohatera literackiego, który przedkładał świat wartości nad doraźne korzyści Forma: charakterystyka z elementami rozprawki Co robisz?. Napisz dramat na podstawie utworu Stanisława Lema ,,Jak ocalał świat".. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Pliss na dziś.. Napisz dziennik w imieniu archeologa badającego ruiny w starożytnej Grecji.. Odpowiedz .. Przedstaw to w formie pamiętnika.. Wskazówkiw redagowaniu dziennika, dziennika z podróży i pamiętnika, napisać dziennik w imieniu bohatera literackiego, rozwija sprawność umysłową, kreatywność, potrafi pracować w grupie.. Przedmiotem konkursu jest forma prozatorska - kartka z pamiętnika.. Podstawowa; Język polski; Prace przekrojowe; 17.03.2020 11:57.. Opisz w pamiętniku swój wyjątkowy dzień.KARTKA Z PAMIĘTNIKA W tej formie wypowiedzi bardzo ważne są sprawy formalne: data (koniecznie!). Czytaj "Zemstę" A. Fredry lub inną obowiązującą lekturę.. Musi zajmować maksymalnie 1 stronę.To ten najważniejszy.. - napisz kartke z pamiętnika bohatera wybranego z opowiadania Pawła Beręsewicza ,,Kiedy chodziłem z Julką Maj''.. (co najmniej 200 wyrazów) 2. .. Scharakteryzuj wybranego bohatera literackiego, kt.. Czyli wystarczy wybrać sobie jakąś sytuacje z jakiejś lektury i opisać emocje i w ogóle, które przeżywał bohater..

napisz charakterystykę wybranego bohatera literackiego .

Piszemy kartkę z pamiętnika, jaka mogłaby powstać w dniu 26 stycznia 1885.napisz kartke z pamietnika.. Pamiętnik.. Jak w chatce w Bieszczadach, którą pamiętam z dzieciństwa…Napisz kartkę z pamiętnika jednego z bohaterów książki .. Charakterystyka porównawcza Aliny i Balladyny.. Kartka czerwona kartka czerwona kartka Zazdrość starszej kobiety Ślub rozwiązaniem konfliktów.Czasem zdarza się, że tematem wypracowania jest kartka z pamiętnika bohatera literackiego omawianej właśnie lektury.. Metody/Formy pracy: praca w grupach, myślenie wizualne, burza mózgów.. Zgłoś nadużycie.. Pracę napisaną w edytorze tekstu prześlij na adres: kartkę z pamiętnika na konkurs literacki.. Wszak pamiętnik piszemy sami dla siebie!. Odpowiedzi (0) Załącz plik.. !Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater "Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.. Udowodnij w formie rozprawki, że " Quo vadis " jest powieścią historyczną.. (1 - pan Linde, 2 - Staś, 3 - Nel, 4 - Gebhr, 5 - pan Tarkowski, 6 - Dinah) Sporządzamy o nim notkę do Wikipedii (7 informacji)..

Napisz kartkę z pamiętnika wybranej postaci literackiej; REKLAMA.

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji .Napisz kartkę z pamiętnika wybranego bohatera na temat wybranego wydarzenia Od 1 do 1 z 1 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. i prowadzenie narracji w 1 os. lp.. Środki dydaktyczne: Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy (kl. V) oraz John .. Polecamy na dziś .Tezeusz-kartka z pamiętnika 1 marca 2020 0 Przez admin Często zmierzałem się w walkach z wielkimi potworami i bykami, ale nigdy nie przeżyłem takiej walki jak ra którą stoczyłem z Minotaurem, synem króla Krety Płynęliśmy właśnie do Krety.3.. 1 Zobacz odpowiedź MakioDupio MakioDupio .. np. honor, rodzina, moralność chrześcijańska, miłosierdzie, służba sztuce, Bogu czy nauce) był dla .Z jakim bohaterem literackim lub filmowym byś się porównał?. tTYLKO POÓRZ MI !. Ja nie umiem takich rzeczy pisać więc proszę o pomoc!/ Charakterystyka bohaterów.. Wydarzenia opisywane są z pewnego dystansu czasowego (to odróżnia pamiętnik od dziennika)..

Napisz kartkę z pamiętnika wybranej postaci z "Quo vadis".

Tadeusz Zawadzki ps.. Możesz nadać swojej wypowidzi formę listu lub kartki z pamiętnika Pomocy;/Z radością zauważyłem… Z zaciekawieniem spojrzałem… Żal było stąd odjeżdżać… Przykładowa kartka z pamiętnika.. 85% "Twórczość wybranych poetów XX lecia między wojennego" Sprawdzone hasła: Kartka czerwona kartka czerwona kartka Dekadenta portret z dystansem kamienne serce/serce z kamienia/serce jak kamień, .Z wizytą na Marsie.. Wciel się w postać dowolnego bohatera literackiego i napisz w jego imieniu pamiętnik.. Takich lekcji się nie zapomina- kartka z pamiętnika.. Opowiedz o tym, co się wydarzyło pewnego słonecznego czerwcowego dnia na dworcu w Warszawie i opisz uczucia chłopca.. Zaczął się zastanawiać,2.. Możesz włączyć elementy fikcji literackiej Twojego autorstwa.. Losujemy bohatera.. Kartka z pamiętnika wybranego bohatera "Zemsty" A. Fredry - Cześnika Raptusiewicza.. Zośka walczył z okupantem w czasie II wojny światowej, która wybuchła po ukończeniu przez chłopca szkoły.Napisz kartkę z pamiętnika w imieniu wybranego bohatera "Zemsty"..

(co ...Kartka z pamiętnika wybranego bohatera.

Adresatem takiej wypowiedzi jest z reguły .. nadawca.. Znowu święta- kartka z pamiętnika Scrooge'a, przed wizytą duchów.. Plan wydarzeń Balladyny.. Napisz plan wydarzeń opowiadania, w którym głównym bohaterem będzie wybrany król Polski.. uzasadij , ze dom rodzinny wplynał na ukształtowanie się osobowosci bohater.a .. Samotność na morzu- zapiski z kilku dni prowadzone przez Santiaga, bohatera noweli "Stary człowiek i morze.". Wyobraź sobie, że podjąłeś ważną decyzję.. Zmarzłam dziś na kość.. Charakteryzujesz bohatera i jednocześnie uzasadniasz, które cechy i sytuacje świadczą o tym, że świat wartości (jakich?. przykladem moze być mały książe badz bohater z kamienii na szaniec .. ale jezeli chcesz mozesz wybrtac kogos innego .. Kartka z pamiętnika.. Kartki z "Kartoteki" - streszczenie; Charakterystyka porównawcza Balladyny i Aliny -… Kartka z pamiętnika Balladyny - zabójstwo Aliny.. Urodził się 24 stycznia 1921 r. w Warszawie, a zginął 20 sierpnia 1940 r. w wieku zaledwie 22 lat.. PRZYANJMNIEJ POŁTORA STONY.. Naucz się na pamięć wybranego fragmentu "Małego Księcia" (15 wersów).. Pamiętnik to osobista forma wypowiedzi, zawierająca opis zdarzeń, których autor był bezpośrednim obserwatorem, jego wspomnienia i przeżycia.. Znowu święta- kartka z pamiętnika Scrooge'a, po wizycie duchów.. Praca powinna stanowić relację pierwszoosobową, w której autor opowiada o wydarzeniu związanym z rodziną lub takim, które wydarzyło się .Nieznana (wymyślona) przygoda Odyseusza - kartka z pamiętnika Po zniszczeniu Troi pragnąłem wrócić do kraju ojczystego, Itaki, oraz do swych bliskich - żony Penelopy i syna Telemacha.. (Oprócz W imieniu Klary i Podstoliny).. Wybierz dowolne zwierzę domowe poza psem i napisz w jego imieniu sprawozdanie z rozwiązanej przez nie zagadki detektywistycznej.Przygoda Robinsona Crusoe na morzu w formie kartki z… Kartki z dziennika pisanego podczas wakacji.. Kartka z pamiętnika Alka z "Kamieni na szaniec".. Pewnego razu Ebenezer po skończonej pracy wrócił do domu.. Całe szczęście, że w domu cieplutko i miło.. Opole Lubelskie, 15 stycznia 2006 r. Brr, ale zimno!. Zredaguj kartkę .Praca literacka na poniższy temat: Wyobraź sobie, że jesteś jednym z bohaterów znanych Ci lektur szkolnych, napisz kartkę z pamiętnika wybranego bohatera inspirowaną przygodą, którą przeżył.. Op. lutego (5) stycznia (2) 2013 (22) grudnia (4) listopada (6 .prosze pomórZcie!. Powinien też pojawić się opis uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko fakty.. Napisz kartkę z pamiętnika Dudusia Fąferskiego.. Mogą w nim wziąć udział dzieci i młodzieży z gminy Rzgów.. Głupi on i zuchwały, ale lepiej ode mnie umie rozmawiać z kobietami, ja nie mam głowy do prawienia komplementów.. napisz kartkę z pamiętnika z elementami przeżyć wewnętrznych w imieniu wybranego bohatera literackiego.. Wysłałem do Postoliny Papkina.. Napisz pracę zawierającą elementy autocharakterystyki i charakterystyki porównawczej ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt