Sprawdzian z pana kleksa klasa 4

Pobierz

Pytania z treści lektury dla 4 klasy szkoły podstawowej.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Powodzenia Liczba pytań: 10 Poziom: Trudny Rozwiązany: 1302 razyPlik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011 Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J sekrety pana Kleksa 4.Klasa 4 Historia.. Zablokuj Zgłoś.. Szpak niechętnie rozmawiał z chłopcami i zdarzało się, że milczał przez całe dnie.Matematyka z plusem.. Nauczyciel jest średniego wzrostu , ale nie wiadomo czy jest gruby , czy chudy ponieważ cały tonie w swoim ubraniu .Sprawdziany klasa 4 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Wszystkie sprawdziany podzielone są na grupy A i B .Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .Jest on nauczycielem dzieci w swojej akademii.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Lektura 4 - Akademia Pana Kleksa - test Szybki test sprawdzający wiedzę z powieści Jana Brzechwy "Akademia Pana Kleksa"..

Sprawdź się na tym sprawdzianie .

Jak dobrze znasz "Akademie Pana Kleksa" .1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Katalog Renata Jandziak, 2010-05-23 Różyca Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.. Dziękuje za taki fajny quiz Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem..

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Zadania i ćwiczenia z matematyki - klasa 4.

Szalone Liczby to strona matematyczna, na której znajdziesz nie tylko wyjaśnienie zagadnień matematycznych, ale także ćwiczenia, sprawdziany i całą masę innych pomocy naukowych.Po chwili dodała, że chciałaby kiedyś odwiedzić bajki pana Kleksa.. Nie jest ani wysoki, ani niski.. 17 pytań.. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. Mozna powiedziedzieć że jest średniego wzrostu.. Pan Kleks jest niezwykłym nauczycielem uczącym w niezwykłej akademii .. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Test z ''Akademii Pana Kleksa'' Jana Brzechwy.. Sprawdziany oraz odpowiedzi do testów z serii Matematyka z plusem dla klas 4, 5, 6, 7, 8.. Z charakteru jest miły i sympatyczny.. Streszczenie lektury można przedstawić, jako oryginalną i ciekawą edukację Adasia Niezgódki w Akademii Pana Kleksa.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. A może miałeś go nawet dzisiaj .. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest formą wprowadzenia uczniów kl. IV w specyfikę .Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci..

Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry wynik.

Odpowiedz.. Bardzo polecam!. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Dlatego oprócz pozycji klasycznych znalazły się na niej książki, po które większość dzieci sięgnie z przyjemnością.Opis Pana Kleksa Głównym bohaterem książki Jana Brzechwy pt. "Akademia pana Kleksa" jest Ambroży Kleks .. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Lekturkę z pierwszej klasy sobie przypomniałam :D.. Ma kolorową czuprynę i zwichrzoną brodę.Oczy pana Kleksa są niewielkie, a nos zajmuje większą część twarzy i jest przekrzywiony w prawo lub w lewo, zależy to od pory .. "Akademia Pana Kleksa" to jedna z bardziej udanych i popularnych książek dla dzieci.Została napisana ponad 60 lat temu (w 1946 roku) przez Jana Brzechwę.. Postanowił zaprzyjaźnić się z Mateuszem, aby dowiedzieć się więcej o tajemnicach pana Kleksa.. Sprawdź cofnij .. "Akademia Pana Kleksa" cz. 2 - Mateusz "Akademia Pana Kleksa" cz. 3 - Pan Kleks "Akademia Pana Kleksa" cz. 4 - Adaś Niezgódka1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) Ogółem w akademii uczyło się a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch c) dwudziestu czterech d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4) Pan Kleks .Test: Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Opis testu: W tym teście zawarte są pytania z filmu Akademia Pana Kleksa..

Warto przypomnieć sobie treść lektury, gdyż pamięć bywa ulotna.Pamiętasz sprawdzian z tej lektury ?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt