Z jakiej przyczyny po niemiecku

Pobierz

bab.la - Online dictionaries, vocabulary, .. "z przyczyny" po niemiecku.. ), po jakiego grzyba (pot.. ), po jakiego grzyba (pot.. PL przyczyna {żeński} volume_up przyczyna (też: powód, motyw) volume_up cause {rzecz.}. nauka niemieckiego; nauka hiszpańskiego; nauka francuskiego; nauka rosyjskiego; nauka norweskiego; nauka szwedzkiego;Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g= 30g.. z przyczyn organizacyjnych {przysł.}. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. na plac zabaw/ na balkon/ na ulicę/ na taras.. Wstąpiłem do domu po książki.. • okolicznik celu - wskazuje cel, w jakim jest wykonywana czynność, odpowiada na pytania: na co?, po co?, w jakim celu?. ), czemu (pot.. Znaczenie: przeciw.. ), z jakiego powodu, po co, z jakiego powodu (pot.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!. Znaczenie: po.. Synonimy i wyrazy bliskoznaczne w największej bazie synonimów online.. Wody dolano tyle, że cukier, który już znajdował się w roztworze, teraz stanowi 8% masy nowego roztworu, czyli 30g cukru to w nowymroztworze 8% masy całego roztworu.. Znaczenie: spośród.. do stołu/ do okna/ do ściany.Dodaj Gründe noun plural Nie mogę zrozumieć przyczyny twojego ataku złości.. spomiędzy z spośród.. ), z jakiego powodu (pot.. GlosbeMT_RnD Hintergrund noun Z tych przyczyn, dane dotyczące rentowności wymienione niżej mogą być zawyżone..

Powiedz to zdanie po niemiecku.

Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa z jakiej przyczyny i dodaj je do swoich fiszek.. Słowa podobne do z jakiej przyczyny.Synonimy do wyrażenia Z JAKIEJ PRZYCZYNY.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "Z POWODU JAKIEJKOLWIEK PRZYCZYNY" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.z przyczyny po niemiecku słownik polsko-niemiecki.. (On jest przyczyną mojej porażki, nie pomógł mi, kiedy tego potrzebowałem.. ), w jakim celu, w jakim celu (pot.. volume_up .z tej przyczyny po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Znaczenie: z. około mniej więcej ze z.. Synonimy dla z 14 synonimy znalezione w 4 grupach.. Pomocy proszę .. Obliczamy masę całego (nowego) roztworu z proporcji:Sprawdź słowa bliskoznaczne i synonimy do wyrażenia - z jakiej przyczyny - w największej bazie synonimów i słów bliskoznacznych.. W takich przypadkach dokument pobytowy wydaje się jedynie z ważnych powodów, w szczególności z przyczyn humanitarnych lub z uwagi na zobowiązania międzynarodowe.Tłumaczenie słowa 'z przyczyny' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki..

z przyczyny {przyim.}

Przyszła do klubu potańczyć.. Nauczyłam się wiersza na pamięć.. (Ty stoisz za atakami, przyznaj się!). Tłumaczenia w kontekście hasła "z jakiejkolwiek przyczyny" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: We wszystkich badaniach skuteczność mierzono porównując liczbę pacjentów, u których wystąpiły zakrzepy w żyłach lub w płucach, lub którzy zmarli z jakiejkolwiek przyczyny w okresie leczenia.Musisz przetłumaczyć "Z POWODU JAKIEJKOLWIEK PRZYCZYNY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. ).przyczyna czegoś (np. zgonu) być przyczyną czegoś be behind something ** stać za czymś, być przyczyną czegoś, kryć się za czymś You're behind the attacks, admit it!. Marek schował do torby podkowę na szczęście.Musisz przetłumaczyć "EPIZODÓW ŻCHZZ I ZGONÓW Z JAKIEJKOLWIEK PRZYCZYNY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Synonimy dla z jakiej przyczyny to: po co, z jakiego powodu, w jakim celu (pot.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.. wobec na z przeciw.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "STANOWIŁY ZGON Z JAKIEJKOLWIEK PRZYCZYNY ORAZ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "ICH PRZYCZYNY I SPOSOBY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Pytania .. OK, z jakiejś przyczyny, stan zdrowia Pana Kellermana się nie poprawia..

z przyczyny tłumaczenia z przyczyny Dodaj .

Wyrazy bliskoznaczne i synonimy dla z jakiej przyczyny to: czemu (pot.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "EPIZODÓW ŻCHZZ I ZGONÓW Z JAKIEJKOLWIEK PRZYCZYNY" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Skojarzone pierwotne punkty końcowe stanowiły zgon z jakiejkolwiek przyczyny oraz pierwsze wystąpienie: ponownego zawału, udaru mózgu lub zgonu.. Także z tej przyczyny jest bardzo ważne, byśmy w obecnej chwili stworzyli szczególnie wysokie standardy.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ICH PRZYCZYNY I SPOSOBY" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Zasadniczo granice wyznaczane są z jakiejś przyczyny.. In general, lines are there for a reason.. / Biuro jest przy piwiarni.. more_vert Głęboką przyczyną tego kryzysu jest niewystarczająco regulowany system finansowy.Środki oraz materiały do czystości - z jakiej przyczyny należałoby kupić te niemieckie.. Szkoła - zapytaj eksperta (1554) Szkoła - zapytaj eksperta (1554) Wszystkie (1554) Język angielski (821) Język .Sprawdź jak inaczej można powiedzieć - z jakiej przyczyny..

)z jakiej przyczynyz jakiego powodu po co czemu dlaczego.

Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych sy­noni­mów dla szu­ka­nego przez Cie­bie wyrażenia: Z JAKIEJ PRZYCZYNY.. Aby wy­szu­kać no­we wy­ra­zy bli­sko­zna­czne użyj wy­szu­ki­war­ki "Jak jest z jakiej przyczyny po angielsku?. Kursy lingwistyczne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę i lektorów, jacy też poprzez zabawę trafiają do dzieci.Historia Niemiec - obejmuje dzieje państwa i narodu niemieckiego.. Plemiona germańskie wywodziły się prawdopodobnie z południowej Skandynawii i północnych Niemiec.. Analiza łącznych epizodów ŻChZZ i zgonów z jakiejkolwiek przyczyny w .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Muszę napisać po niemiecku jakie są przyczyny uzależnień .. "/.play nach Hause (aus der Schule) do domu (ze szkoły) oznacza, że poruszamy się w kierunku miejsca, gdzie jest nasz dom.. / O 15 wychodzę z biura..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt