Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania język niemiecki

Pobierz

Na podstawie informacji zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 3.1.. 2.Jak zachował się Otton III przed grbowcem św,wojciecha ?. Was kostet die Reise-Applikation?- przeczytaj opowiadanie ,,Pesteczka" z podręcznika do polskiego ze str. 32 - 33, odpowiedz rodzicom na pytania pod tekstem; - wykonaj zadania w ćwiczeniach do polskiego str. 60 - 63.. Naucz się czytać tekst pt. "Ich liebe den Sommer!". Zakreśl literę A, B albo C.. 4.Jakie więzy pokrewieństa łączyła arcybiskuba gnieźnieńskiego i św,Wojciecha?. Przyporządkuj nazwy czynności rodzajom pracy dla młodzieży - ćwiczenie 2/90.. Podkreśl wszystkie wyrazy z nie .Następnie uzupełnij regułę dramatyczną i zilustrój ja przykładami z tekstu 2020-10-04 13:56:48;Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Odpowiedz na pytania.. ofercie skierowanej do uczniów i odpowiedz na pytania.. -3.4., tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Zadanie A6 PROSZĘ O POMOC TEKST W LINKU Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Program nauczania języka niemieckiego poziom A1 Poziom A 1 podstawowy GRAMATYKA Czasownik: czas teraźniejszy (Präsens), odmiana czasowników słabych i mocnych, złożonych, modalnych (klamra zdaniowa), czas przeszły prosty (Präteritum), czasowniki haben, sein i modalne, czas przeszły złożony (Perfekt), czasowniki dotyczące podstawowych potrzeb życiacodziennego..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Dla chętnych: Proszę przesłać odpowiedzi i wyjaśnienie 2 pojęć "Halbtagsschule" i "Ganztagsschule" na maila.. 2021-01-13 15:04:48 Przeczytaj zdania i zdecyduj czy są poprawne czy nie jeśli nie to popraw.. Wpisz w każdą lukę (8.1.-8.4.). Język niemiecki.. Na pytania należy odpowiedzieć w języku niemieckim.. Pytania w języku niemieckim zadaje się stosując pewne zasady: Fragen stellen - pytania postawić.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. 1 na str. 90 i spróbuj odpowiedzieć na 3 pytania.. Plastyka:6 Egzamin maturalny.. Jeżeli poszukiwałeś prostych tekstów do ćwiczenia czytania po niemiecku ze zrozumieniem, trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce.. 3.Kto został arcybiskupe gnieźnieńskim?. Alle Rollen im Film werden von Hunden gespielt.Pytania w języku niemieckim to podstawa wiedzy z gramatyki.. Edukacja matematyczna: - doskonalenie obliczeń w zakresie 100 - podręcznik do matematyki ze str. 38 - zadania 2-5 w zeszycie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. 2020-12-31 14:48:35 Co oznacza w języku francuskim ''woow c'est tlm bow'' 2020-12-27 12:17:00zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 3.1.-3.4., tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu..

Na pytania należy odpowiedzieć w języku niemieckim.

Powtarzam więc materiał o pytaniach niemieckich.. Odpowiedzi na pytania z ćwiczenia 1 i rozwiązania z ćwiczenia 2 zapisz w zeszycie i prześlij na maila /do przyszłej środy/.Materiały - Język niemiecki; TYDZIEŃ VII.. Ułóż zdania z rozsypanki, zaczynając od pierwszego słowa.. Materiały te podzielono według stopnia znajomości języka.. Witaj w sekcji czytania!. Język niemiecki.. Przeczytaj tekst na str. 78 i wyraź swoje /jako młodego człowieka/ zdanie na temat poruszonych w nim spraw .Teksty po niemiecku.. Są tu teksty zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Poziom rozszerzony.. Zapoznaj się z ikonografią - "Hierarchia sądów polskich" z strony 148 - 149, a następnie odpowiedz w zeszycie pisemnie dwa pytania ze strony 149.. Były już raz na moim blogu, ale wpis uległ zniszczeniu.. Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. (podręcznik str. 95) i pisemnie przetłumacz go na język polski 2.. Przeczytaj, krótki tekst i odpowiedz na pytanie Uzasadnij stwierdzenie, że "w sztuce Rubensa wszystkie cechy barokowe - Pytania i odpowiedzi - Język polski .. W tej sekcji znajdziecie praktyczne teksty do ćwiczeń, dobrane specjalnie pod kątem rozwijania umiejętności czytania i łatwego przyswajania zwrotów w języku niemieckim..

literę, ...Przeczytaj teksty i odpowiedz na pytania.

Poniższa lista składa się z materiałów dla początkujących.Przeczytaj tekst z ćwicz.. Język niemiecki 2012-01-08 20:36:28; Załóż nowy klub Najnowsze bez odpowiedzi.. 2021-01-13 15:04:48 Przeczytaj zdania i zdecyduj czy są poprawne czy nie jeśli nie to popraw.. Auf Fragen antworten - na pytania odpowiedzieć.Przeczytaj tekst i odpowiedz krótko na pytania do tekstu: Das ist mein Zimmer.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Przeczytaj teksty o posiłkach w Niemczech i odpowiedz na pytania.. 5.Które biskupstwo nie zostało .. przejdź bezpośrednio do 40 tekstów.. Guten Appetit .. ( powyższy tekst oraz pytania zaczerpnięte z " Język niemiecki, teksty, dialogi, ćwiczenia.". Wykonać w zeszycie notatkę - samodzielnie.. Welcher Satz gibt, gemäß dem gehörten Text,Proszę przeczytać tekst z podręcznika ze stron 146-151.. Wskazówki do rozwiązania zadania Tekst 1.. Autorstwa Stanisława Kality i Augustyna Bozentka.). Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat pierwszego dnia Ewy w nowej szkole..

Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.

Zbiór zadań Zadanie 1.. Pamiętaj o odmianie czasownika) data: 23.03.2020Odpowiedz na pytania.. Na pytania należy odpowiedzieć w języku niemieckim.. Tryb rozkazujący - 2 .w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 3.1.-3.4., tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. 2020-12-31 14:48:35 Co oznacza w języku francuskim ''woow c'est tlm bow'' 2020-12-27 12:17:00Zadanie: przeczytaj tekst zamieszczony poniżej, odpowiedz na pytanie odpowiedź powinna zawierać od 150 do 200 słów inne odpowiedzi nie będą oceniane Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.przeczytaj fragment tekstu z kroniki thietmara i odpowiedz na zamieszczone niżej pytania - (tekst w załączniku ) pytania : 1.Jakiego wydarzenia dotyczy tekst?. W Internecie poszukaj informacji na temat piotrkowskich sądów.. 3.1.Niemieckie teksty do czytania.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt