Napisz tłumaczenie po niemiecku

Pobierz

:) Odpowiedź Guest.. Więcej informacji o quizie >>.. Gedeck für zwei Personen - nakrycie dla dwóch osób.. Wystawy można obejrzeć od Poniedziałku do Piątku.Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SAME SIĘ NIE NAPISZĄ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.E-mail po niemiecku - przydatne zwroty.. Trzeba wpisać nazwisko osoby która się podpisywała.. Download for Windows.Miliony użytkowników tłumaczy z DeepL każdego dnia Popularne pary językowe: angielski-polski, niemiecki-polski, hiszpański-polski.. Koniugacja Documents Gramatyka Słownik Expressio.. Inne języki: bułgarski, chiński, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, japoński, litewski, łotewski, niderlandzki, portugalski, rosyjski, rumuński, słowacki, słoweński, szwedzki, węgierski i włoski.Tłumaczenia w kontekście hasła "napisz to" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Napisz to w dół, już teraz, zanim będzie zapomnieć.. die Kreuzung / an der Kreuzung / bis zur Kreuzung - skrzyżowanie / na skrzyżowaniu / do skrzyżowania, die Vorfahrt / die Vorfahrt beachten - pierwszeństwo przejazdu / przestrzegać pierwszeństwa przejazdu, die erste / zweite Straße links / rechts - pierwsza / druga ulica w lewo / w prawo, Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DOPISZ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.TodayElementy składające się na pocztówkę po niemiecku: 1..

Proszę o tłumaczenie po niemiecku.

Razy rozwiązany.Możesz przetłumaczyć słowo lub wyrażenie z polskiego na niemiecki, wpisując je w okienko wyszukiwania powyżej.. das Gedeck - nakrycie, zastawa stołowa.. Przykładowe godziny po niemiecku podane drugim sposobem:Tłumaczenie słowa 'napisać' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. .potrzebuje tłumaczenie tekstu po niemiecku 2014-07-10 14:22:35; Tłumaczenie zwrotów życzeń po niemiecku:( pilne prosze pomocy !. Nasz słownik polsko-niemiecki zawiera tysiące haseł, synonimów i przykładów.Przysłowia po niemiecku z tłumaczeniem "Wie Hund und Katze leben.". Oceń: Ostatnio zaktualizowany: 8 październik, 2021.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.die Speisekarte - karta dań.. Mam 13 lat i pasjonuję się modelarstwem oraz militariami.. Podobnie jak tłumacze PONS i DIKI, używa zaawansowanego algorytmu dopasowywania, aby zapewnić najlepszy przekład dostępny dla tekstu źródłowego.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa napisz mi w słowniku online PONS!. Zwrot powitalny.. Informacja o miejscu naszego pobytu - wspominamy o miejscu, w którym się znajdujemy.. Hi / Hallo Jamie - Cześć Jamie.. po niemiecku 2009-04-28 19:05:26; Napisz po niemiecku o swoim pechowym dniu (Napiszecie odrazu tłumaczenie) 2011-03-27 13:54:02Przetłumacz po niemiecku!.

Napisz odpowiednie tłumaczenie po niemiecku.

2010-03-11 20:16:55; tłumaczenie przepis po niemiecku 2009-11-09 17:16:41; tłumaczenie - przepis po niemiecku 2009-11-09 17:04:06; tłumaczenie pilnee!. Oto jak wygląda podawanie godziny sposobem liczbowym: Es ist + liczba godzin + Uhr + liczba minut.. Tłumaczenie jest bardzo szybkie i łatwe.Tłumacz z niemieckiego na polski przeszukuje bazy gotowych tłumaczeń pochodzących od profesjonalnych tłumaczy, biur tłumaczeń, klientów i wielojęzycznych treści internetowych.. - Sporo czasu już do siebie nie pisaliśmy.. 8 październik, 2021.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Bardzo lubię Historię i W-F. Czekam na szybką odpowiedź!. Jeżeli chcesz poznać znaczenie poszczególnych słów kliknij na nie w polu tekstu wyjściowego.. Ich schreibe weil ….Musisz przetłumaczyć "DOPISZ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

bab.la - Online dictionaries, ... "napisać" po niemiecku.

Zobacz również jak rozmawiać w hotelu po niemiecku.Teksty po niemiecku W tej sekcji znajdziecie praktyczne teksty do ćwiczeń, dobrane specjalnie pod kątem rozwijania umiejętności czytania i łatwego przyswajania zwrotów w języku niemieckim.. die Dessertkarte - karta deserów.. Są tu teksty zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych.I już Jak widać ten sposób jest dużo łatwiejszy do nauczenia.. Więcej.. W dolnym polu natychmiast pojawia się żądane tłumaczenie, które następnie możesz zaznaczyć, skopiować i użyć do swoich potrzeb.. Należy wpisać do niego zdanie po niemiecku, które chce się przetłumaczyć, a nasz algorytm zajmie się tłumaczeniem z języka niemieckiego na język polski lub z polskiego na niemiecki w zależności od tego, którą opcję wybrano.. - Przepraszam, że tak długo się nie odzywałem.. Przeniesiemy Cię wtedy bezpośrednio do odpowiedniego wpisu w słowniku.Tłumacz niemiecki działa tak samo, jak w przypadku pozostałych języków.. Materiały te podzielono według stopnia znajomości języka.. Tak naprawdę wystarczy umieć liczby po niemiecku, a później kolejno je odczytywać ( tak jak z zegarka cyfrowego).. Translator.eu tłumaczy na raz 1000 znaków tekstu (tekst średniej długości), jeżeli chcesz przetłumaczyć dłuższy tekst, musisz podzielić tłumaczenie na kilka części.Tłumaczenia w kontekście hasła "To napisz" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: To napisz, że było przewidywalne..

Question from @Bella72XD - Gimnazjum - Język niemieckiSłownictwo do opisywania drogi po niemiecku.

Witam.. Quiz wykonany przez Patryk1.. Zaloguj.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Połączenie ze słownikiem online PONS Twój tekst wyjściowy połączony jest z naszym słownikiem online niezależnie od języka, na który chcesz tłumaczyć.. Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja.. das Besteck - sztućce..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt