Test w pustyni iw puszczy doc

Pobierz

Część 1W pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury [przypis edytorski] ⁶czerwonak — flaming; nazwa potoczna.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Tagi: polskie lektury, sienkiewicz, szkoła.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytales ksiazke ?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. a) matka - Francuzką, a ojciec Polakiem b) matka - Polką, a ojciec Rosjaninem c) oboje byli Polakami 3) Kto zaplanował .Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika beatka143 • folder testy z lektur • Data dodania: 28 kwi 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Opis testu.. Tagi #wpustyniiiwpusczy #lektury #lekturyszkolne #sienkiewicz #henryksienkiewicz Inne tryby testu.W pustyni i w puszczy TEST.. Część 1. brawo!. Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Podziel się wpisem!W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

Test: W pustyni i w puszczy.

Poziom:Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy 1) W zarządzie jakiego kanału pracowali panowie Rawlison i Tarkowski?. Martix21 5 lat temu.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Przeczytaj uważnie poniższe opisy bohaterów W pustyni i w puszczy.SPRAWDZIAN Z TERESCI w pustyni i w puszczy.doc"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imie i nazwisko I. Stas wybral sie do Lindego dopiero nastepnego dnia w poludnie, musial bowiem odespac noc poprzednia.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiWitaj na stronie Quizz.pl.. Skomentuj.. Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które .W pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test.. sie strzelac: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdolal uwolnic sie z rak porywaczy 36) Ktora narodowosc nie pojawia sie.16..

W pustyni i w puszczy.

Wyślij zgłoszenie .Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. W pustyni i w puszczy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Tu możesz włączyć lub wyłączyć lektora .dziedziny, albo po prostu troche rozrywki przy wypelnianiu ankiety online.Test znajomo sci lektury W pustyni i w puszczy" 1.. 10 punktów do zdobycia!. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Odpowiedz na wszystkie pytania.. Brakuje odpowiedzi.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89.. Quiz w Poczekalni.. Dalej.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Test: W pustyni i w puszczy.. Serwis zamkniety.puszczy" to powiesc obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powiesc podroznicza c) "W pustyni i w puszczy" to powiesc przygodowa 35) Stas nauczyl.. Test: Aby zjednać sobie przychylność Mahdiego trzeba było: a) uczestniczyć w modłachAfryka.Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011.doc · dorotkar / LEKTURY / SPRAWDZIANY / W PUSTYNI I W PUSZCZY / W PUSTYNI I W PUSZCZY - pytania.doc.Plik Sprawdzian ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza .Znam W pustyni i w puszczy - sprawdzian dla klasy V SP ..

W pustynii i w puszczy.

Znam bohaterów powieści (4p.). Kategorie: Lektury, Quizy.. Udostępnij.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Rozwiąż test.. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. brawo!. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?. W pustyni i w puszczy.. 1) King to nazwa a) psa b) słonia c) podróżnika d) lwa 2) Głównym z porywaczy dzieci był a) Kali b) Linde c) Fumba d) Idrys 3) Staś Tarkowski ma lat a) 15 b) 14 c) 13 d) 16 4) Nel Rawlinson ma lat a) 10 b) 8 c) 7 d) 11 5) Kali pochodzi z ludu a) Wa-hima b) M`Rua c) Faru d) Fumba 6) Nel jest z pochodzenia a .. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" Test sprawdzający wiedzę o lekturze i umiejętność czytania ze zrozumieniem _____ imię i nazwisko Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Rozwiąż test!26.03.2021 13:34.. Rozwiąż quiz Eduelo zgodny z podstawą programową i sprawdź swoją wiedzę .. brawo!. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. 1270 Obserwuj autora Zobacz profil .Test do wspanialego przygotowania sie do sprawdzianu z Lekturysprawdzian z lektury w pustyni i w puszczy victor junior.pdf na koncie uzytkownika delonestar Data dodania: 18 sty 2015Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie uzytkownika dorotkar folder W PUSTYNI I W PUSZCZY Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne⁵grobla — wał ziemny, który utrzymu e wodę w sztucznym zbiorniku lub chroni przyległe tereny przed wylewami rzeki..

W pustyni i w puszczy - - Test.

W pustyni i w puszczy - pytania z lekturyLista pytań dotyczących lektury W pustyni i w puszczy.. To play this quiz, please finish editing .jest łatwy, ale trudny :D - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW pustyni i w puszczy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt