Opis swojego ubrania po niemiecku

Pobierz

czytaj dalej.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. O mnie.. Fioletowa bluza z kapturem, szara koszulka z nadrukiem krzyża, modne, obcisłe spodnie i do tego stylowe szare buty na grubym obcasie.. Ptaki po niemiecku.. Dativ - czyli uprzejmości nigdy dość .. Grzyby po niemiecku.. Mam czas na oddanie tego do początku listopada.. Niemiecki język potoczny.. Opisywanie obrazka po niemiecku możemy sobie wyobrazić tak jak opisywanie obrazu osobie niewidomej - musimy jak najdokładniej opisać każdy szczegół.. Znajdziesz tutaj wyselekcjonowane najważniejsze .Opis ubrania w j. niemieckim.. Ubrania po niemiecku to kolejna z podstawowych grup słownictwa, której znajomość jest obowiązkowa dla zaczynających naukę niemieckiego.. Jej palce zdobią liczne pierścionki, a szyję srebrny naszyjnik.Opisy GG (10776) Programowanie (16049) Programowanie Webowe (3299) .. Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.. Tydzień temu wybrałem dla Was najważniejsze i najczęściej używane (na podstawie moich obserwacji) słownictwo związane z opisem swojego charakteru, bądź też z opisem swojego najlepszego przyjaciela lub przyjaciółki po niemiecku.. Dodaj swoje zadanie domowe za darmo .. Opisz 3 osoby po niemiecku w co są ..

Opisz swojego psa po niemiecku!

Napisałam je po polsku ale po niemiecku się zacięłam.. Może to właśnie dlatego coraz więcej osób rozpoczyna uczyć się niemieckiego zwracając na nie uwagę w pierwszej kolejności.. Wszyscy ubieramy się odrobinę inaczej.Jak po niemiecku opisać swój wygląd zewnętrzny - dowiesz się tutaj.. Jidysz - dialekt niemiecki.. staromodnie ubrany schick gekleidet [szik ge-klajdet] - elegancko ubrany attraktiv - atrakcyjny schlampig [szlampiś] - niechlujny .. że pomoże Wam w tym krótki opis mojej osoby: Ich bin schlank und klein.. poleca 82 % .. Dziewczyna na zdjęciu ubrana jest w bardzo oryginalną, nieco mroczną stylizację.. (np. mama gotować, tata oglądać kanały sportowe, brat grac w piłkę) i opisz tez swoje zainteresowania (np. lubię słuchać muzyki itd) , trzeba to zacząć : mam na imię .. , mam 16 lat, mieszkam w .Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca.. W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.Akkusativ - jest po prostu kochany!. Ich habe kurzes und glattes Haar.opis twarzy i ubrania po niemiecku .. Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem na spacerze z psem czekając w kolejce przed snem Funkcja dostępna tylko dla użytkowników premium..

Popularne drzewa po niemiecku.

Może już wiesz, że przyimek ma zawsze decydujący głos, jeśli chodzi o przypadek , w tórym będzie słowo po nim:Hej.. Opisz swoja rodzinę (że składa się z: mamy, taty, brata) co oni lubią robić.. aktywuj konto premium przykładowe nagranie.Ubrania towarzyszą nam przez całe życie.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyOpis postaci - ubrania.. - On jest cierpliwy.. Mam nadzieję, że opis wyglądu po niemiecku nie sprawi Ci już kłopotu Może Cię zainteresować: rodzina po niemiecku; części ciała po niemieckuUbrania po niemiecku: die Kleidung, die Klamotten, die Sachen?. Zupa szparagowa - przepis.. Różnica jest następująca: die Kleidung (liczba mnoga jest używana bardzo rzadko) - ubrania, formalnie; die Klamotten (brak liczby pojedynczej) - ciuchy, nieformalnieOpisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. Moje zadanie to: Wytnij zdjęcia z gazet na których znajdują się ubrania i opisz je.. W opisach…Napisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim..

Torebka po niemiecku.

Brak wiedzy na temat cech człowieka, może być w Niemczech bardzo irytujące.. Każdy z nas nosi na co dzień jakieś ubrania.. Dzień Dziecka w Niemczech.. Potrzebuję opis Świąt Bożego Narodzenia w Polsce po niemiecku.. Dlatego powinieneś potrafić wyrazić swoje dobre i złe strony w języku niemieckim.Opis osoby: opis wyglądu po niemiecku Witajcie ponownie!. To ubranie składa się z czarnych spodni, białej bluzki oraz różowego swetra oraz eleganckich czarnych butów.Przydałaby się jeszcze jedna cecha i wygląd po niemiecku będzie nasz => geduldig - cierpliwy Er ist geduldig.. Osoba mądra może być tchórzliwa, osoba arogancka może mieć kilka innych cech pozytywnych.. Przez Gość edcdcx, Grudzień 7, 2009 w Dyskusja ogólna.Przykłady użycia - "swoje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Pomóżcie prosz.PO • Nauka za granicą • Politologia • Filozofia • Inne języki • Socjologia • Łacina • Pedagogika • Hiszpański; Polecane pytania.. Polish Dotknij pola Password (Hasło) i wpisz swoje hasło dostępu do usługi Windows Live.. 5 znanych niemieckich zabytków.. Opisz swojego psa po niemiecku!. HELP 0 ocen .ubrania, kolory i opis czlowieka.. To wszystko w tej lekcji!. ściągnij mp3 × Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: ..

Przeciwieństwa po niemiecku.

Sie befinden sich im Wald.Cechy charakteru po niemiecku Każdy z nas ma swoje dobre i złe strony.. Chodzi o adwent, Wigilię, Mikołajki i te sprawy.. Kobieta ma ciemno rózową sukienke srebrne buty, duzy naszyjnik .Opis obrazka po niemiecku - o czym należy pamiętać.. Z tego też względu napisałem ten artykuł.. Napisano 21-05-2015 18:26, przez anitka987.. Dzień Ojca w Niemczech.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Oprócz tego opisując obrazek po niemiecku należy zachować odpowiednie reguły.. Praca opiekunki w Niemczech .Opis siebie (Self-description): → Przykład 1 (Susan Salieri, 16 lat)→ Przykład 2 (Anita Mendoza, 36 lat)→ Przykład 3 (Audrey Lacroix, 23 lat) → Przykład 4 (Tomasz Nowak, 11 lat) → Przykład 5 (Peter Schwarz) → Przykład 6 (Tim Clarkson, 40 lat) Opisywanie innych ludzi (Describing other people): → Przykład 1 (Przyjaciel)Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-) Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.Opis przyjaciela po niemiecku opis osoby po niemiecku3.7 (74.55%) 11 votes Opis osoby po niemiecku z tłumaczeniem.. Teraz przyszła kolej na opis swojego miejsca zamieszkania.. Wszystkie wyrazy powyżej oznaczają jedno i to samo: ubrania.. Nazywam się Anna Przyrowska i od 28 lat moją pasją jest język niemiecki.Choroby po niemiecku.. POMOCY!. 35,733 wizyt.. Z góry dziękuję !Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.. Przede wszystkim: 1.Przykładowy opis mieszkania po niemiecku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt