Wiersz dobrze się czuję

Pobierz

Bez laseczki teraz chodzić już nie mogę choć zawsze wybieram najłatwiejszą drogę.. Bez laseczki chodzić teraz już nie mogę, choć zawsze wybieram najłatwiejszą drogę.. Jesion ma brązowe,zgubił ich połowę.. Z wierszyka mojego ten sens się wywodzi,ten wiersz poświęcam tobie tak miłej wyjątkowej osobie co ciepłe słowa przynosi dla siebie o nic nie prosi zaplata przyjaźni niteczkę zostawia serca troszeczkę w uśmiechu kwiaty składa co słodki jest jak czekolada ja w sercu twe imię schowam bym pamiętała od nowa o tobie i twym uśmiechu o cieple twojego oddechu bo w duszy muzyką śpiewasz jak …Przy was dobrze czuję się, gdy was nie ma, jest mi źle.. A najbardziej rozwala mnie gdy słyszę" ja chciałam dobrze"Mar 19, 2022Czuję śmierć, czuję ją, Nadchodzi, zbliża się nieubłaganie, Czuję śmierć, czuję jej swąd, Czuję, że w progu mych drzwi zaraz stanie.. O najmilsza słodyczy Twych pocałunków, Wyzywasz mnie na pojedynek sił.. Zaciskając zęby z tym losem się pogódź i wszystkich wokoło chorobami nie nudź!lecz dobrze się czuję, jak na moje lata.. Przychodzę dziś do Was z pracą, a tym razem z wierszem, który napisałam kilka lat temu w bardzo trudnym dla mnie okresie oraz nagrałam też jego recytację, dzięki której lepiej będzie Wam zrozumieć sens tego wiersza.. Teraz gdy jest już źle i fatalnie odejdę cicho, ale nie banalnie..

Dobrze tu się czuję.

Choć zawsze wybieram najłatwiejszą, drogę, W nocy przez bezsenność bardzo się morduję, Ale przyjdzie ranek.. Znów dobrze się czuję.. Jeszcze czerwune ciałka tam płynum Razym z białymy i bilirubinum [.]. - Wiersz Sierjoża - Cytaty.info.. To, że mam artretyzm, to jeszcze nie wszystko, .Wiersz o zmysłach.. WIERSZ "Liście" Klon ma złote liście,świecą się ogniście.. Wypowiem Twoje imię-Nieznany, A dotykasz mnie jakbyś wiedział gdzie czuję najmocniej.. Najlepiej brzmi do pewnego utworu: .. Mam zawroty głowy, pamięć "figle" płata, lecz dobrze się czuję jak na swoje lata.. Zmagać się z Tobą niepodobna.. Z wierszyka mojego ten sens się wywyodzi, że kiedy starość i niemoc przychodzi, to lepiej zgodzić się ze strzykaniem kości i nie opowiadać o swojej starości.. U la la, u la la 100 pysznosci babcia da, tak jak ja, tak jak ja 100 mądrości dziadek ma.. Babciu, dziadku .bis u la la .. Przecież ty wiesz co najlepsze dla mnie jest.. Bez laseczki chodzić teraz już nie mogę, choć zawsze wybieram najłatwiejszą drogę.. Mam zawroty głowy, pamięć figle płata, Lecz dobrze się czuję, jak na swoje lata.. jestem bo byłem zawsze ten sam .. Autor: niebieska róza Kategoria: Okazjonalne Oceń wiersz Komentarze.. Zatapiam się w Twoim .1 day agopuls słaby, krew w cholesterol bogata..

Lecz dobrze się czuję, jak na moje lata.

Dęby się czerwienią,pół na pół z zielenią.Klip do utworu Michała Wiśniewskiego pt.Jaki Pan taki kram czyli zajawka Wykorzystany został również wiersz Szymborskiej pt."Dobrze się czuję" klip odnosi sie do sytuacji wieku emerytalnego w Polsce i zmiany reformy emerytalnej,a co za tym idzie to szereg protestów obywateli krajuJun 22, 2021Aug 18, 2021Wypiłym wino Dobrze sie czuje Jak nie wypije Wtedy choruje!. I wszystkich wokół chorobami nie nudź.. Zaciskając zęby z tym losem się pogódż.. Mam zawroty głowy, pamięć "figle" płata, lecz dobrze się czuję, jak na moje lata!Mam zawroty głowy, pamięć "figle" płata, lecz dobrze się czuję, jak na moje lata!. Powiadają starość okresem jest złotym.. Bez laseczki teraz chodzić już nie mogę, choć zawsze wybieram najłatwiejszą drogę.. I widzę w lustrze jej odbicie,Cześć, dziuby!. Z wierszyka mojego ten sens się wywodzi, Że kiedy starości niemoc przychodzi,Lecz dobrze się czuję jak na swoje lata.. Słyszę jej kroki, słyszę, nadchodzi, Słyszę jej śmiech, dławiący kaszel, Czuję jej oddech na mojej szyi, Rzygać się chcę, lecz słucham i patrzę.. Kiedy spać się kładę zawsze myślę o tym.. W nocy przez bezsenność bardzo się morduję, ale przyjdzie ranek.. znów dobrze się czuję.. W nocy przez bezsenność bardzo się morduję, ale przyjdzie ranek.. znów dobrze się czuję..

Z wierszyka mojego ten sens się wywodzi.

Zniewalasz mnie.. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz się zarejestrowa .May 27, 2022A ja czuję się dobrze.. W nocy przez bezsenność bardzo się morduję, ale przyjdzie ranek.. i znów dobrze się czuję.. WIERSZ Kiedy ktoś zapyta - jak ja się dziś czuję, Grzecznie mu odpowiem, że "Dobrze, dziękuję".. Mam zawroty głowy, pamięć figle płata, Lecz dobrze się czuję, jak na swoje lata.. Zapraszam Was wszystkich do przeczytania lub wysłuchania mojej pra.lecz dobrze się czuję, jak na moje lata.. Bez laseczki teraz chodzić już nie mogę choć zawsze wybieram najłatwiejszą drogę.. Sierjoża Wiersz 27 kwietnia 2015 roku, godz. 2:00 32,3°C MOJE ZDROWIE Wypiłym wino Dobrze sie czuje Jak .4 days agoZnów dobrze się czuję.. A ja czuje się dobrze Myśli płyną swobodnie Myśli przelewam na papier Tak zamieniam je w słowa Niech złota będzie ma mowa Biorę oddech głęboki A słowa płyną jak na niebie obłoki I niech to będzie moje credo Żyj w zgodzie ze swoim własnym ego Nie szukaj szczęścia w świecie Jeśli nie nosisz go w sobie Powie Ci to każdypuls słaby, krew moja w cholesterol bogata.. We krwi my płynie hemoglobina a skund sie bierze ?. W nocy przez bezsenność bardzo się morduję, ale przyjdzie ranek.. i znów dobrze się czuję.. Nigdy nie miałem głosu w swojej własnej sprawie nawet gdy w knajpie zamawialiśmy kawę..

Z wierszyka mojego ten sens się wywodzi,lecz dobrze się czuję, jak na moje lata.

W nocy przez bezsenność bardzo się morduję, ale przyjdzie ranek.. znów dobrze się czuję.. "Zęby" w wodzie studzę, Jeszcze przed zaśnięciem ta myśl mnie nurtuje.Nie czuję się dobrze i ty o tym wiesz, ale dobrze rób ze mną co chcesz.. Znieczulasz na każdą kroplę krwi.. Że kiedy starość i niemoc przychodzi.. Komentować mogą tylko zalogowani użytkownicy.. Mam zawroty głowy, pamięć "figle" płata lecz dobrze się czuję jak na swoje lata.1 day agoJun 17, 20224 days ago .. że z wina!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt