Wstalem jak codzień rano

Pobierz

A w międzyczasie umyłem sie i ubrałem.. Oglądaj popularne treści od następujących twórców: Sonia Michalczuk(@soniamichalczukofficial), Wbij na Ig️ ️ ️100k(@podobii), Mateusz Fischer(@mateuszfischer), przemekz750(@przemekz750), Denisa Więckowska(@latynoska_latynoska).. Ale widok za oknem był i tak całkiem śmiesznym żartem w porównaniu z tym, co zobaczyłem i usłyszałem w ostatnich dniach.. Wszystkie te kobiety mialy silne charaktery, ciezkie, wszystkie twardo chodzily po ziemi.432 Likes, 0 Comments - Maciek (@maciekqv) on Instagram: "Wstałem jak codzień rano i się okazało że świat poj….. Wstałem jak co dzień rano i sie okazało, że świat pojebało Dzwonią telefony u mnie na chacie Dzwonią telefony moim ziomalom Chcą wiedzieć wszystko o Macie, wszystko o Pato Dyrka wkurwiona chodzi w tę i we w tę po sekretariacie I myśli nad karą dla mnie za to, że Jestem wkurwionym dzieciakiem Jestem zniszczonym dzieciakiemWstałem jak codzień rano i sie okazało, że świat poje Mata - Patoreakcja - YouTube.About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Wstałem jak codzień rano i sie okazało, że świat pojebało Dzwonią telefony u mnie na chacie Dzwonią telefony moim ziomalom Chcą wiedzieć wszystko o Macie, wszystko o Pato Dyrka wkurwiona chodzi w tę i we w tę po sekretariacie I myśli nad karą dla mnie za to, żeOdkryj krótkie filmy na TikTok związane z: Wstalem jak codzien rano..

Fajnie ?Wlasnie wstalem rano i tak myslalem o wszystkich moich bylych.

#poland #morning #day"Wstałem jak codzień rano i się okazało, że Ferrari wyścig wygrałoMay 12, 2021#gotujzwykopem wstalem rano glowa peka (nie kac) obiad trzeba zrobic samemu ojeju :D najprosciej spaghetti, tyle ze chuja sie na tym znam a na robienie sosu nie mam czasu.Dec 26, 2021Karo: dzień jak codzień, wstaje sobie rano szykuję się do szkoły Karo: okej :) Karo: mam zajecia w szkole lekcje i wgl, nic ciekawego Karo: wracam do domu, jem obiad, myje zabki i lecę do kompa Karo: gadaliśmy razem, gralismy aż do wieczoraApr 30, 2021Apr 3, 2021Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Czemu jak rano wstaje?. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Wstałem jak codzień rano i nawet dzisiaj odpaliłem streama, więc zapraszam do zajrzenia :)1 raz w tym roku mi sie udalo tak szybko Nie liczac dnia jak oczekiwalem na klucz do TDU.. Zobacz najnowsze filmy z następującymi hashtagami: #wstalemjakcodzienrano, #wstałemjakcodzieńrano, # .Odkryj krótkie filmy na TikTok związane z: wstalem jak codzien rano i sie okazalo.. Spakowany i gotowy do drogi poszedłem do baru aby oddać klucze, tak jak sie umówiliśmy z właścicielka, pod roletą okienną.. O zwiazkach, ktore trwaly krotko, albo bardzo dlugo.. udostępnij .. O dziewczynach, z ktorymi tylko sie przespalem i zauwazylem pewna zaleznosc..

Na zewnątrz było jeszcze ciemno i nie mogłem znaleźć ...Wstałem jak codzień rano i się okazało, że świat posypało.

TikTok video from Sportscars_warsaw (@sportscars_warsaw): "Wstałem jak codzień rano i się okazało ze Warszawę pojebalo #pagani #warszawa #warsawcars #warsaw #warsawsupercars #paganihuayrabc #huayraroadster".. Zobacz najnowsze filmy z następującymi hashtagami: # .Dzień Dobry!. Oglądaj popularne treści od następujących twórców: Marcel Borycki(@marcelborycki), lady_daaark(@lady_daaark), WojtasLH(@wojtasslh), [[BIG SHOT]](@eduardo.well.well.well), *sysiia*(@uniquexd1).. Oglądaj popularne treści od następujących twórców: Marcel Borycki(@marcelborycki), Zaremba(@zaremba__), [[BIG SHOT]](@spamtontagss), 𝓳𝓾𝓵𝓲𝓪 (@heejjulka), dominikmoryn(@dominikmoryn).. Pytania ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt