Przeczytaj tekst do każdej części tekstu 1 4 dopasuj

Pobierz

Do każdego pytania dopasuj właściwą część tekstu.. Rozwiązanie 1.. Do każdego pytania dopasuj właściwą część tekstu.. Do każdego pytania dopasuj właściwą część tekstu.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Do każdego pytania dopasuj właściwą część tekstu.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Do każdego pytania (4.1.-4.4.). B ROZUMIENIE TEKSTÓW PISANYCH Zadanie 2 Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.Strona 4 z 13 MJA-1P Zadanie 4.. (0-4) Przeczytaj tekst.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. COME TO LOCH NESS 1.Przeczytaj tekst.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. (0-4) Przeczytaj tekst.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Uczeń określa główną myśl tekstu (6).. (0-4) Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C), oraz pytania go dotyczące (4.1.-4.4.).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu..

Dopasuj do każdej części tekstu pytanie (A-E).

Uwaga: jedna część tekstu pasuje do dwóch pytań.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Uwaga: jedna część tekstu pasuje do dwóch pytań.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. (0-4) Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C), oraz pytania go dotyczące (4.1.-4.4.).. (0-4) Przeczytaj tekst.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Wpisz rozwiązania w odpowiednie kratki.. Zaznacz w tekscie dlaczego ta odpowiedż.A.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Przeczytaj komentarze unieszczone na forum internetowym (a-c) oraz pytania ich dotyczące(1_4).do każdego pytania dopasuj właściwy komentarz.jeden z komentarzy pasuje do dwóch pytan 2015-11-23 19:10:09; Przeczytaj opis 3 miast ( a-c ) oraz pytania (1-4) do każdego pytania dopasuj opis.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. In which paragraph does the author 1.1.Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C).. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.Zadanie 4..

Dopasuj do każdej części tekstu nagłówek (A-E).

Następnie dopasuj do każdej części tekstu (1-6) właściwy tytuł (A - F) i wpisz odpowiednie litery.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej oznaczonej części tekstu (4.1.-4.4.).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę (1.-4.).. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. dopasuj właściwą część tekstu.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Jeden opis pasuje do dwóch pytań 2018-02-06 14:12:20Przeczytaj poniższy tekst.. Następnie dopasuj do każdej części tekstu (4.1 - 4.6) właściwy tytuł (A - C) i wpisz odpowiednie litery w kratki.. EXAM TASK Przeczytaj trzy wpisy na blogu na temat dorastania w rodzinach wielodzietnych.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę (1.-4.).. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Wpisz rozwiązania doStrona 4 z 13 MJN-1P Zadanie 4.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.Przeczytaj tekst.. Uwaga: jedna część tekstu pasuje do dwóch pytań.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wpisz odpowiednie litery obok numerów akapitów..

Jedno pytanie nie pasuje do żadnej części tekstu.

Uwaga: jeden tekst pasuje do dwóch pytań.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Uwaga: jedna część tekstu pasuje do dwóch pytań.. Wpisz odpowiednią literę w każ - Pytania i odpowiedzi - Język niemieckiPrzeczytaj tekst.. Jeden tytuł został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej części tekstu.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Uwaga: jedna część tekstu pasuje do dwóch pytań.Zadanie 4.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Jeden nagłówek nie pasuje do żadnej części tekstu.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. In which paragraph does the author mention1) Przeczytaj uważnie poniższy tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. (0-4) Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C), oraz pytania go dotyczące (4.1.-4.4.)..

Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (1-4).

Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego akapitu.5.. Do każdego akapitu (1-3) dopasuj właściwy nagłówek (A-D).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Do każdego pytania (1-4) dopasuj właściwą część tekstu (A-C).. (0-4) Przeczytaj tekst o poszukiwaniu skarbu (ang. treasure hunt).. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. (0-4) Przeczytaj tekst.. (0-4) Przeczytaj tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt