Ćwiczenia online przypadki niemiecki

Pobierz

3 Skąd wiadomo, który przypadek wybrać?. Odmiana przez przypadki nazywana jest deklinacją.. W tym języku znajdziemy tylko 4 przypadki .. W każdej dziedzinie wiedzy są tematy ważne, ważniejsze i najważniejsze.. 4.1 Nominativ (mianownik)Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Polub.. Biernik: facile (21 cwiczenia) Celownik: facile (21 cwiczenia) Mianownik: molto facile .Tutaj możesz poćwiczyć te oraz wiele innych tematów z gramatyki niemieckiej.. 2 Co to jest i po co jest odmiana przez przypadki?. interaktywny spis treści.. Przygotowałem specjalnie dla Ciebie listę zaimków osobowych wraz z wymową, przykładami oraz ćwiczeniami w języku niemieckim.. Rzeczowniki złożoneĆwiczenia - Przypadki niemieckie - Celownik (Dativ) Powrót do tematu Lista ćwiczeń: Wskazówka Zaloguj się, aby zapisywać historię i wyniki Twojej nauki.. Umiemy informatyk .. Odmiana przez przypadki (średnie) 41 Zadania Wybrane przykłady Moi przyjaciele wpisali się do mojego pamiętnika.. Odmiana przez przypadki łatwe trudne Słyszymy śmiech Hani.. Żeby opanować rekcję czasownika i poprawnie stosować ją w praktyce, trzeba dobrze znać niemieckie przypadki.. łatwe.. Na pewno znasz zasadę, że jeśli jest ruch to używamy Akkusati'vu a jeśli nie ma ruchu to używamy Dativ'u a wszystko po to, aby poprawnie odmienić rodzajnik..

Umiemy niemiecki.

Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Z Akkusativem i Dativem ma problem każdy, kto uczy się języka niemieckiego.. Klikając w baner poniżej przeniesiesz się do strony, na której znajdziesz więcej informacji na temat e-booka.. Na jakim poziomie chcesz ćwiczyć?. W innych językach występują różne ilości przypadków.Rekcja czasownika niemiecki - ćwiczenie online.. 2.1 Odmiana przez przypadki - tabela 2.2 Co odmienia się przez przypadki?. W komunikacji miejskiej czytam dużo książek.Zaimki osobowe niemiecki.. Wybierz zagadnienie i przetestuj się: Wskazówka Zaloguj się, aby zapisywać historię i wyniki Twojej nauki.. 1.1 Przypadki pytania - na jakie pytania odpowiadają przypadki?. Są to darmowe ćwiczenia online, które służą do trenowania stosowania zasad gramatycznych na poziomie dla początkujących i zaawansowanych.. Nie za dobrze poszło?. Możecie pobrać ją jako PDF (link pod wpisem).Ćwiczenia na przypadki (Nominativ, Dativ, Akkusativ), zaimki dzierżawcze, przeczenie, przyimki i wiele wiele innych znajdziesz w moim e-booku Kierunek: niemiecki.. Zaimki osobowe: odmiana przez przypadki (B1, B2)Niemiecki ćwiczenia: ćwicz gramatykę i słownictwo!. Podobał Ci się wpis?.

Najpierw powtórz przypadki.

Wyszukaj ćwiczenia online według twojego stopnia zaawansowania/ tematu, który chcesz poćwiczyć i ….. Nie przegap kolejnych!Jeśli masz duże problemy z gramatyką to proponuje przestudiować kilka razy tą lekcję.. Rzeczownik.. 0% .Wszystkie ćwiczenia opracowane są z tłumaczeniem tak, byś nie musiał sięgać do słownika.. Trening niemieckiego na poziomie A1 Jak się liczy po niemiecku?Niemieckie ćwiczenia online obejmujące najważniejsze obszary gramatyki, które sprawiają najwięcej trudności cudzoziemcom.. Z którego przypadku skorzystać .Odmiana przez przypadki.. W razie problemów, zapraszamy do naszego opisu rzeczownika w niemieckim.. Poprawność Twoich rozwiązań sprawdzasz natychmiast, klikając w sprawdź odpowiedź.. Mam nadzieję, że zgromadzona tu wiedza pozwoli Ci bez problemu opanować .Szybkie ćwiczenie polegające na wybraniu prawidłowej odpowiedzi.. Najpopularniejsze posty.. 307 stron z ciekawymi ćwiczeniami na poziomie A1-B1 wyjaśniający klucz odpowiedzi (odpowiedź PLUS komentarz) - rozumiesz nawet bez nauczyciela!. Biernik - der Akkusativ.9 grudnia 2013 Przypadki wymieszane Akkusativ, Dativ, Przypadki.. łatwe.. W tym dziale znajdziesz interaktywne ćwiczenia z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. Jeżeli chcesz nauczyć się niemieckiego, musisz ćwiczyć.. W języku polskim występuje 7 przypadków..

Niemieckie przypadki: jak je oswoić?

Chcesz ćwiczyć dalej z innowacyjną metodą 3 kroków i szybciej zrozumieć gramatykę?. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.. Przypadki niemiecki.Ćwiczenia - Przypadki niemieckie - tabelka Powrót do tematu Lista ćwiczeń: Wskazówka Zaloguj się, aby zapisywać historię i wyniki Twojej nauki.. Jaki dział z gramatyki chcesz ćwiczyć?. Zapraszam!. Mianownik Dopełniacz Celownik Biernik Narzędnik Miejscownik WołaczRzeczowniki - ćwiczenia online z niemieckiego Sprawdź w ćwiczeniach swoją znajomość różnych form użycia niemieckich rzeczowników.. Dlatego zanim zaczniesz zapamiętywać, jakim przypadkiem rządzi dany czasownik czy przyimek - najpierw upewnij się, czy na pewno wiesz, to co trzeba, o Dativie i Akkusativie.Klasa 5 niemiecki.. Żaden problem - zajrzyj do lekcji teoretycznej do tego tematu!. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.. W ćwiczeniach z przeciąganiem niepoprawna odpowiedź ucieka i tylko poprawną da się umieścić w lukę.1.. Dlatego przygotowałam dla Was pierwszą porcję wiedzy o niemieckich przypadkach.. Odmiana nazw geograficznych obcego pochodzenia..

4 Po co są w ogóle te przypadki?

(PDF + QUIZ) Czasowniki modalne angielski - szybka powtórka + test.. Mianownik - der Nominativ.. Występują w dwóch formach: wielokrotnego wyboru i wypełnianie formularza.Odmiana przez przypadki - Ćwiczenia online - Umiemy polski Odmiana przez przypadki Nadrzędne: Części mowy Ćwiczenia Analizy Analizy Oznacz kolorem odpowiednie słowa w zdaniach.. Dopełniacz - der Genitiv.. Rodzaj rzeczownika.. Jak wyglądają zaimki osobowe w konkretnym przypadku.. Fleksja polskich i starosłowiańskich imion i nazwisk.. W wielu językach przypadki w ogóle nie występują.. )Ćwiczenia - Przypadki niemieckie - Dopełniacz (Genitiv) Powrót do tematu; Lista ćwiczeń: Wskazówka Zaloguj się, aby zapisywać historię i wyniki Twojej nauki.. )Niemieckie przypadki - sprawdź, co musisz o nich wiedzieć, jak odmieniać rodzajniki przez przypadki i przećwicz użycie Dativu i Akkusativu za pomocą QUIZU.. Np. angielski.. Podstawy są zawsze najważniejsze.. Na każdej karcie znajdziesz małe zadanie, które przybliży Cię do wielkiego celu, jakim jest nauka języka niemieckiego i poznanie Niemiec.. Ćwiczenie online + podpowiedzi!Części mowy - Nauka online, test, obszerny zbiór przykładów.. "Übung macht den Meister" - ćwiczenie czyni mistrza!. Konstrukcja there is - szybka powtórka + test.. Edytuj elementy.. Zbuduj solidne podstawy języka.. Wybierz kategorię ćwiczeń:Wszystkim fanom języka niemieckiego przedstawiamy nową grę online, którą możesz mieć zawsze w zasięgu ręki na swoim smartfonie.. To co chcesz poćwiczyć?. Znajomość poszczególnych przypadków oraz umiejętność ich poprawnego stosowania to podstawa dla każdego, kto myśli o swobodnym i wolnym od błędów posługiwaniu się językiem niemieckim.. Bez dobrze opanowanych przypadków nauka niemieckiego może stać się bardzo trudna.. O NAS; .. Bez ćwiczeń się nie obejdzie!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt